Üretici Eratic
Model -
Yıl -
Makine lokasyonu İspanya ES
Kategori Endüstriyel kazanlar
Ürün ID P70614131

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Son kullanıcı
Aktivite tarihi 2017
Online teklifler 3
Son aktivasyon 19 Ekim 2018

Detaylı bilgiler

Buhar uretimi
Güç
Basinc
Yakıt
-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik - × - × -
Ağırlık-
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu yeni gibi
Normlarda ---------
Durumu sökülmüş

Açıklama

Silindirik-yatay yapı yakma fırını, atölyelerimizde prefabrike olup, herhangi bir duvar işçiliği (stokta mevcut) yerleştirilmesini gerektirmemektedir. Manuel besleme kapısı ve kül ve cüruflar için kayıt ve temizlik kapısı içerir. Aslında odanın üç eşmerkezli gövdesi vardır:
- İç gövde, yüksek oranda alümin içeren refrakter beton ile yanmanın gerçekleştiği odanın zeminden oluşur.
- Merkezi gövde, enjekte edilen yanma havasının içinden geçtiği boşluklu bir odadır: birincil, ikincil ve üçüncül. Bu, iç gövdenin dışının soğutulması, havanın ön ısıtması ve bir yalıtım gibi işlevlerin yerine getirilmesini mümkün kılar.
- Dış gövde, bir metal levha şeklinde süsleme ile kaplanmış, bir ısı yalıtımı görevi gören bir fiberglas battaniyesinden oluşur.
Bir dizi püskürtücü, birincil, ikincil ve üçüncül havanın ev çevresinde dağılımını sağlar:
Birincil hava önceden ısıtılmış olarak bir soğutucu etki meydana getirir ve yakıtların damıtım gazları ile mükemmel bir şekilde ilk yanmayı destekleyen uygun bir hız ve dağılım elde eder.
İkinci aşamada, ikincil hava, farklı seviyelerde dağıtılan püskürtme memeleri tarafından enjekte edilir. Hem hava çıkışının eğimi hem de hızı, yanma gazlarının oksijen ile homojen bir karışımını garanti eden ve sıcak havanın getirilmesini sağlayan ve karışımın mükemmel bir yanma için kalıcı bir süre garanti ederek türbülanslı bir rejim yaratmak için incelenmiştir.
Üçüncül hava, yanma sonrası odacığın üst kısmı boyunca karşılık gelen memeler vasıtasıyla dağıtılır ve amacı, gazları santrifüjlemek, katı partikülleri tutmak ve onlara toplam yanma için daha uzun bir kalış süresi vermektir.
Fırından çıkan gaz çıkışında bulunan yanma sonrası odacık. Bu bölmede, termal arıtma gerçekleştirilir ve gazların yakma tesisinden ayrılması ve kokuların giderilmesi tamamlanır. Yapısı üç eş merkezli gövdeye sahip silindiriktir:
- İç gövde yüksek oranda alüminyum içeriğine sahip refrakter betondan yapılmıştır.
- Merkezi gövde, üçüncül yanma havasının kanalize edildiği içi boş bir odadır. Bu, iç gövdenin dışının soğutulması, havanın ön ısıtması ve bir yalıtım gibi işlevlerin yerine getirilmesini mümkün kılar. Üst kısımdaki memeler, bu havayı, kalış süresini arttırarak ve yanmayı tamamlamak için gereken oksijeni sağlayarak parçacıkların muhafaza edilmesi için farklı seviyelerde enjekte eder.
- Dış gövde, bir metal levha şekilli güzelleştirme ile kaplanmış, bir ısı yalıtımı görevi gören bir fiberglas battaniyeden oluşur


Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Paylaş

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English