Wurtzen 250 Doğrulanmış satıcı

Üretici Wurtzen
Model 250
Yıl 1987
Makine lokasyonu Romanya RO
Kategori Diğerleri
Ürün ID P210827057

₺4.978.000,00

Satıcıyla irtibata geç

Makine değerleme aracı

Makineler için ilk tam otomatik dijital değerleme aracı olan Valorexo'yu keşfedin

Valorexo'yu ziyaret et

Bu satıcı hakkında Doğrulanmış satıcı

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2021
Online teklifler 4
Son aktivasyon 20 Ekim 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu üretimde

Açıklama

Satışa teklif ettiğimiz şirketteki oksijen fabrikası 1987 yılında kullanıma verilmiş ve eski Alman RD Alman makinelerinden Maffei Wurtzen şirketinden ithal edilmiştir. Üretim kapasitesi 250 metreküp/saat olup, ihtiyaca göre oksijen sıvısı, oksijen gazı ve azot sıvısı üretebilmektedir. Üretilen oksijenin saflığı %99,70, nitrojeninki ise %96'dır. Oksijen için tesisi oluşturan ana ekipman ve iyonlar şunlardır: 1) Hava kompresörü, sıkıştırmanın dört aşaması olan bir kompresördür, sıkıştırma kerestesi (yağsız segmentler). Kompresörden hava çıkışında çalışma basıncı 1600 cm/h debide 90 bardır. Yağlama için kompresörler için yağ kullanmak, bunlar kompresörün karterinde depolanır ve pedleri, pimleri ve haç silindir kafalarını yağlar. 2) Piller moleküler, su, dioksit karbon ve asetilen tarafından sıkıştırılan temiz hava rolüne sahiptir, bu çalışma, zeolit granüllerinden yapılmış eleklerin moleküler hale getirilmesiyle çalışır. 3) işgalciler (genleşme makinesi) kilit tarafından sıkıştırılan havayı soğutma rolüne sahiptir (basıncı 90 bar'dan 5 bar'a düşürür İş dişlisinden taşınır). Ekipmanı kullananlar 800 cm/h debi ile pistona yağlama yapılmayan pistondur. Regülatör havasının çıkışı yakl. 100 santigrat derece. 4) Ayırma sütunu, hava sıvısının iki katı düzeltme için bir sütundur. Kolon altı 5 bar basınçta çalışır ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst kolon 0,5 bar basınçta çalışır ve bakırdan yapılmıştır. Kolonun çevreden izolasyonu kalın bir PERLİT tabakası ile yapılır. 5) Oksijen sıvısı Stocatoarele, her biri 10 000 l'lik iki parçadır ve üretilen oksijeni depolamak için kullanılır 6) Oksijen kompresörü, üç kademeli sıkıştırma ( sıkıştırma KD ) 125 cm debi ile bir kompresördür. / saat maksimum 30 bar basınçta. Bu kompresör, oksijen gazı ile işlenmiş şebekeyi beslemek için kullanılır. 7) Kapatma istasyonu, oksijen santrali içinde yer alan bir yapıdır ve üç ana bölmeden oluşur, boş tüp depolama alanı, oksijen tüplerinin doldurulduğu hoparlörler ve dolu şişelerin depolanması. Oksijen tesisinde potansiyel olarak kirletici olarak kullanılan maddeler, kompresörlerin yağlanmasında kullanılan yağlar ve ekipmanın yağdan arındırılmış makineleri için solventlerdir.
Ortamın kontaminasyon durumlarında görünmeyecek kadar heyecan verici bir şekilde depolanır ve işlenirler. TAŞINABİLİR ŞİŞE KAPLARININ DOLUM, ONARIM VE PERİYODİK TEKNİK DOĞRULAMA FAALİYETLERİ İÇİN OKSİJEN FABRİKASI EKİPMANLARI 1. SİLİNDİRİN OKSİJEN GAZI İLE DOLDURULMASI 1.1. Bina kapatma istasyonu şunlardan oluşur: - oda deposu şişeleri boş - oksijen şişelemek için iki hoparlör - doldurulmuş salon saklama şişeleri 1.2. Rampa indir / Yüklenen ve alınan şişeler 2. Silindirin PERİYODİK onarımı ve teknik muayenesi 2.1. Onarımı yapılacak veya periyodik olarak etnik kontrolü yapılacak silindirler için yer depolama 2.2. Atölye tamir / kontrol silindir tamir atölyesi şu makine ve ekipmanları tedarik etmiştir : - hidrolik basınç denemek için stand - şişeleri denemek için pompa hidroliği - boya montajı - kontrol etmek için eğitim için stand rocker ( açık musluk , yıkama / iç yağ - dış) - tezgah çalışması - cihaz onaylı iç silindirler - 0-200 kg oprecizie +/- 0,1 kg - ölçüm kapasitesi için beherler = +/- 0,1 litre - 500 mm ölçüm - ultrason ile kalınlık ölçü birimi - laboratuvar NDA

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English