Universal freze makinesi Wmw HECKERT FU 315

Makine değerleme aracı

Makineler için ilk tam otomatik dijital değerleme aracı olan Valorexo'yu keşfedin

Valorexo'yu ziyaret et

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Şahsi kullanıcı
Aktivite tarihi 2020
Online teklifler 4
Son aktivasyon 05 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu yeni gibi
Normlarda ---------
Durumu ambalajlı

Açıklama

Almanya'daki WAGNER makine satış mağazasında demo - sunum makinesi olarak kullanılan, yeni gibi, mükemmel durumda ve neredeyse hiç kullanılmamış hassas aletli freze makinesi HECKERT FU-315/1250.
Bu nedenle en mükemmel durumda.

Makine ayrıca, kenetlenen parçalar arasında hızlı besleme hareketleri ve otomatik cep frezeleme yolu işlevi dahil olmak üzere, set işlevleri aracılığıyla birçok otomatik çalışma döngüsü sunan SIEMENS S5 kontrolör ile donatılmıştır.

Güçlü SK40 iğler - yatayda 1850Nm / dikey iş milinde 565Nm, daha büyük frezeleme takımlarıyla her türlü ağır iş frezeleme işlemi için fazlasıyla yeterli güç sağlar. Dikey iş milinin nispeten yüksek hızının (2.800 rpm'ye kadar) yanı sıra, daha küçük freze takımlarıyla en zorlu yüksek hassasiyetli işleri bile büyük ölçüde gerçekleştirecektir.

Dikey üniversal mil ve sıkıştırma tablası da 2 yöne eğilebilir, bu nedenle en imkansız pozisyonları bile mümkün kılar.

Uygun makine kılavuzları koruması ve makine hızlı otomatik besleme ile mükemmel ve çok yönlü düz ve silindirik taşlama olarak kullanmak mümkündür.

OPSİYONEL OLARAK:
Anlaşmaya göre, makineyi çok hassas ve kararlı bir torna/torna makinesi olarak da kullanmayı sağlayan 200 mm ZENTRA 6 çeneli ayarlanabilir yüksek hassasiyetli torna aynası için özel SK40 adaptörü sağlamak da mümkündür.

Bu seçenek için ek maliyet: 1.900€

Makine baştan sona incelenir, temizlenir ve tüm yeni sıvılar, orijinal belgeler ve kullanım kılavuzu ile birlikte gelir. Hepsi birlikte orijinal bir ahşap nakliye konteynerinde iyi paketlenmiş.
Dünya çapında nakliye mümkündür.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English