Çeşitli ambalaj makinesi Videojet Excel/100 En çok satan

Üretici Videojet
Model Excel/100
Yıl
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Çeşitli ambalaj makineleri
Ürün ID P40902065

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 813
Son aktivasyon 30 Temmuz 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 510,0 × 205,0 × 610,0
Ağırlık 38 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

MAKİNE TİPİ:
Bu yazıcı Videojet Excel, 100 ürün üzerinde küçük bir baskı bilgilerini yazdırmak için tasarlanmış temassız inkjet markalama için bir makinedir. Özellikle endüstriyel markalama, kodlama ve Üst baskı için kullanılan. Ne olursa olsun üretim gereksinimleri, kodlayıcılar operatörden az müdahale gerektiren, sürekli ve güvenilir yazdırmak. Hatta uzun bir emmek süre sonra, toplam güvenilirlik başlatılıyor. Tek bir düğme açma ve kapatma sürecini kontrol eder. Toz ve su sıçramalarına karşı koruma için kabine sağlam çelik. Uygulama esnekliği. Farklı formatları ile baskı dört satıra kadar. Bu yazıcı küçük alanlarda montaj için tasarlanmıştır.
 
UYGULAMA ALANI:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, imalat.

ÖZELLİKLERİ ':
Yazıcı esnek bir kanal vasıtası ile paslanmaz çelik kabine bağlı bir yazıcı kafası tarafından teşkil edilir.Kabine bir mürekkep sistemi ve kabine kapı paneli tarafından kontrol edilen bir elektronik kontrol sistemi içeriyor.Mürekkep sistemi, bir şasi üzerine monte edilmiş, ve bu kabine çekilmesine olanak tanır.Yazıcı kafasının bileşenleri baş ve kablo arasındaki bağlantıları ihtiva eden bir tamamen kapalı bir üst bölümü ile, sert bir çerçeve üzerine monte edilir.Kabine iki ayrı bölmeleri paslanmaz çelik kapı yapılmıştır.Üst kapı yazıcının kontrol panelini içerir. Bu baskı kafası ve sol taraftan erişilen tüm dış bağlantıları açtı. Kabinin her iki tarafında taşıma kolları vardır. Her baskılı karakter çizgileri veya mürekkep damlalarının uzanan yapılmış bir nokta matrisi tarafından teşkil edilir. Her bölümde mürekkep damlaları sapma elektronik aralıklıdır ve bölümleri başının altında baskı yüzeyinin hareketinde ile birbirinden aralanmıştır. Komut ilişkiler, bakım ve arıza raporları elektronik sistemi ile iletişimde ön paneli üzerinden yapılır.Yazıcı tamamen yazılım tarafından kontrol edilir.Sistem doğru basınçta ve viskozitede mürekkep ile mürekkep baskı kafasını sağlar. Bu yazıcı mürekkep haznesi vardır ve denetim etkinliği kodlayıcı ve sensör komanda baskı için aparat ile donatılmıştır. Tekerlekli tabanı üzerine monte edilmiş.

Uzunluk mm 510 konsolu
Genişliği 205 mm konsolu
Yükseklik mm 610 konsolu
Net ağırlık 38 Kg
Voltaj 220 Volt
Frekans 50-60 Hz
Aşama 1
Hava basıncı 6,9
Maksimum baskı hızı 279m / dak

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English