Et kıyma makinesi Velati TM180 Doğrulanmış satıcı

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında Doğrulanmış satıcı

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2020
Online teklifler 32
Son aktivasyon 28 Temmuz 2021

Detaylı bilgiler

Kapasite 5000 kg
Ağız çapı 180 mm
-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu onarılmış
Normlarda ---------
Durumu hala çalışmakta

Açıklama

Makine, entegre yükleme cihazı ile birlikte gelir.
Velati öğütücü-karıştırıcı cihazı, bitmiş et ürünlerinin üretimi için yaratıldı. Bıçak teknolojisi ve seçimi, daha sonraki işlemler için hazırlanan etin hızlı ve etkili parçalanmasına ve karıştırılmasına olanak tanır. Cihaz, gıda ve et işleme tesislerinde üretim sürecini önemli ölçüde hızlandırıyor.

En Kaliteli Bileşenler - Model TM 180
Karıştırma kollu Velati öğütücü, birlikte çalışarak tatmin edici bir etki elde etmenizi sağlayan en iyi hammaddelerden yapılmıştır. Ayrıca herhangi bir et işleme tesisinde 1500-3000 kg / saat kapasitede 1000 litre kapasite çalışacaktır. Cihazın yapımında kullanılan dayanıklı paslanmaz çelik dış etkilere karşı dayanıklıdır. 180 mm'ye kadar boğaz genişliği, ilk ürünle etkili bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Bu, nihai ürünün geliştirilmesinde önemli bir basitleştirmedir. Taşlama kafası mikseri, modern bıçak ve ağların kullanımı sayesinde hammaddeyi etkin bir şekilde ezer ve piyasadaki rekabet arasında kesinlikle öne çıkacak yüksek kaliteli bir nihai ürün elde edilmesini sağlar.

Kullanılan teknoloji sayesinde verimli üretim - karıştırıcılı wolf
Öğütme kafalı karıştırıcı, kullanılan teknoloji sayesinde sadece mortadella üretimi için değil, aynı zamanda potansiyel üretim sürecini önemli ölçüde geliştiren salam ve hamburger üretimi için de idealdir. Beş bıçak ve beş ızgaranın dönüşümlü olarak uyumlu bir şekilde çalışmasına izin veren güçlü bir motorla, böylece üretim hızlı ve verimli çalışır. TM 180, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve tüm üretim sürecinin başarısından sorumlu olan sağlam bileşenler kullanır. Velati tarafından üretilen öğütme kafalı TM 180 karıştırıcılar, modern bir et fabrikası için zorunlu ekipmanlardır. Makine, daha küçük ve orta ölçekli işleme tesisleri için idealdir.

ÜRETİCİ Velati
MODEL TM 180
TİP karıştırma kollu öğütücü
GÜÇ KAYNAĞI 400v
KAPASİTE 1000 litre
VERİMLİLİK 5000 kg / h
YÜKSEKLİK 195 cm
GENİŞLİK 110 cm
UZUNLUK 335 cm
AĞIRLIK 2000 kg
ANA MALZEME Paslanmaz
MIN. ÜRÜN TEMP. -4 santigrat derece
KAFA 180 mm

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English