Herkes sayesinde artık kumaşlar ve giysiler üzerinde kolayca karmaşık ve benzersiz desenler oluşturabilir nakışa makineler. Exapro, en yüksek standartlarda üretilmiş tek ve/veya çok kafalı tasarımlara sahip geniş bir ikinci el nakış makinesi yelpazesi sunar. Bu şüphesiz tekstil sektörü için mükemmel bir araçtır. Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF gibi güvenilir üreticiler ve daha fazlası kataloğumuzda bulunabilir.  Seçimlerimizdeki çok sayıda özellik, her şirketin etkinliğini ve hassasiyetini artırmayı amaçlamaktadır. Exapro'nun size mevcut en iyi nakış makinelerini sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Çok kafalı nakış makinaları Barudan BEKY 1508

Yıl: 2018

Kafa sayisi 8
Nakis\ brode uzunlugu 380 mm
Renk sayisi 15
Nakis\ brode genisligi 450 mm

Çok kafalı nakış makinaları TAJIMA TFGN 1212

Yıl: 2010

Kafa sayisi 12
Nakis\ brode uzunlugu 680 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1100
Renk sayisi 12
Nakis\ brode genisligi 400 mm
Okuyucu

Nakış makinesi Tajima TFKN 920

Yıl: 2003

Kafa sayisi 20
Nakis\ brode uzunlugu 680 mm
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 330 mm

Çok kafalı nakış makinaları Tajima TFHX II 1208

Yıl: 2003

Kafa sayisi 8
Nakis\ brode uzunlugu 450 mm
Thread Cutter Evet
Renk sayisi 12
Nakis\ brode genisligi 360 mm

Çok kafalı nakış makinaları Tajima Happy HCR 1506

Yıl: 2013

Kafa sayisi 6
Nakis\ brode genisligi 360 mm
Nakis\ brode uzunlugu 450 mm

Çok kafalı nakış makinaları ZSK XCFA 1509-400 (700)

Yıl: 2006

Kafa sayisi 15
Nakis\ brode uzunlugu 400 mm
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 700 mm

Çok kafalı nakış makinaları Barudan BEKS-Z1218

Yıl: 2017

Kafa sayisi 18
Nakis\ brode uzunlugu 800 mm
Renk sayisi 12
Nakis\ brode genisligi 500 mm

Çok kafalı nakış makinaları SWF TA-WL91275

Yıl:

Kafa sayisi 12
Nakis\ brode genisligi 450 mm
Nakis\ brode uzunlugu 750 mm

22 Kafa Tajima TFGN-622 nakış makinesi

Yıl: 2007

Kafa sayisi 22
Nakis\ brode uzunlugu 700 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1100
Renk sayisi 6
Nakis\ brode genisligi 330 mm

Çok kafalı nakış makinaları Barudan BEXY S1506CII

Yıl: 2015

Kafa sayisi 6
Nakis\ brode uzunlugu 450 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1000
Renk sayisi 15
Nakis\ brode genisligi 380 mm
Thread Cutter Evet


Çok kafalı nakış makinaları Tajima TMFD-1215

Yıl:

Kafa sayisi 15
Nakis\ brode uzunlugu 680 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1000
Renk sayisi 12
Nakis\ brode genisligi 400 mm

Çok kafalı nakış makinaları Taji̇ma TFGN 918

Yıl: 2005

Kafa sayisi 18
Nakis\ brode uzunlugu 7200 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1100
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 1500 mm
Okuyucu Disk

Çok kafalı nakış makinaları TAJIMA TMCE-G60912

Yıl: 2003

Kafa sayisi 24
Nakis\ brode uzunlugu 480 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 870
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 1000 mm
Okuyucu Disk


Özel dar kasnak 15 kafa Zsk

Yıl: 2002

Kafa sayisi 15
Nakis\ brode uzunlugu 400 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 900
Renk sayisi 11
Nakis\ brode genisligi 50 mm
Okuyucu Disk

SWF SB SERİSİ

Yıl: 2011

Kafa sayisi 18
Nakis\ brode uzunlugu 400 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1200
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 1500 mm

Çok kafalı nakış makinaları Taji̇ma TFGN 630

Yıl: 2006

Kafa sayisi 30
Nakis\ brode uzunlugu 400 mm
Maksimum hiz ( Dakika ) 1100
Renk sayisi 6
Nakis\ brode genisligi 1500 mm

Çok kafalı nakış makinaları Tajima TLMX-912

Yıl: 2009

Kafa sayisi 12
Nakis\ brode uzunlugu 1200 mm
Renk sayisi 9
Nakis\ brode genisligi 550 mmSunum tek kafalı/çok kafalı nakış makinelerinde

Tekstil endüstrisi için tek kafalı/çok kafalı bir nakış makinesine ihtiyacınız varsa, Exapro'dan başkasına bakmayın. En yüksek standartlarda üretilmiş birinci sınıf nakış makineleri de dahil olmak üzere çok çeşitli kullanılmış endüstriyel ekipman sağlıyoruz. Bu makineler, tek veya çok kafalı tasarımları sayesinde kumaşlar ve giysiler üzerinde kolayca ayrıntılı tasarımlar oluşturabilir. Alternatiflerimiz, üretkenliği ve doğruluğu artırmayı amaçlayan çeşitli özelliklere sahiptir ve bilgili ekibimiz, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ekipmanı seçmenizde size yardımcı olmak için buradadır.  Exapro'nun piyasadaki en iyi nakış makinelerini sunduğundan emin olabilirsiniz.

Exapro, yüksek kaliteli tasarımlar oluşturabilmelerini sağlamak için testlerden geçmiş geniş bir nakış makinesi yelpazesi sunar. Her tür işletme, tek kafalı modellerden çok kafalı modellere kadar ihtiyaçlarına uygun bir makine bulabilir. İsimler veya logolar gibi küçük miktarlarda üretilmesi gereken küçük ve karmaşık tasarımlar, tek kafalı bir nakış makinesi için en uygun olanlardır. Daha büyük ölçekli üretim, maksimum verimlilik için aynı anda çok sayıda iplikle dikiş yapabildikleri için çok kafalı nakış makinelerinde iyi çalışır. Her makinede bulunan hassas kontrollü teknoloji, her projede doğruluğu garanti etmenizi sağlar. Ayrıca LCD paneller, otomatik gerilim yönetimi veya çoklu renk özelliği gibi bir dizi özellik arasından seçim yapabilirsiniz. 

Özel ihtiyaçlarınıza ve siparişlerinizin boyutuna bağlı olarak, tek veya çok kafalı bir makine daha uygun olabilir . Exapro'daki tüm nakış makineleri, yüksek kaliteli bileşenlerle üretilir ve uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilmeniz için sürekli destek sağlıyoruz. Rekabetçi fiyatlarla, bir nakış makinesine yatırım yapmak ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Projenizin kapsamı ne olursa olsun, bir nakış makinesi işinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir. Küçük ve karmaşık tasarımlara uygun tek kafalı makinelerden, daha büyük ölçekli üretim için üretilmiş çok kafalı makinelere kadar, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şeyler mevcuttur. Exapro'nun çok renkli özelliği, LCD ekranları ve otomatik gerginlik kontrolü gibi özellikleriyle, Exapro'nun nakış makineleri size kısa sürede güzel, profesyonel tasarımlar yaratmanız için araçlar sunar. Bir nakış makinesine yatırım yapmak, işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımanın ve yeteneklerinizi genişletmenin harika bir yoludur.

Tek kafalı/çok kafalı makinelerin ana avantajları nelerdir?

Tekstil sektöründe tek kafalı/çok kafalı makinelerin kullanımı öncelikle gelişmiş üretkenlik, hassasiyet ve tasarruf. Birden fazla kafa aynı anda dikiş yapabildiğinden, çok kafalı nakış makineleri üretim sürelerini önemli ölçüde azaltabilir. Bu, daha az işçilik gideri ile daha hızlı, daha hassas çıktılar anlamına gelir. Küçük, girift motifler kullanırken bile mevcut nakış teknolojisinin doğruluğu, doğru sonuçları garanti eder. Ayrıca, firmaların çok çeşitli tasarımları hızlı ve kolay bir şekilde üretmelerini sağlar. Ayrıca bazı makineler, üretkenliği artıran ve israfı azaltan otomatik iplik kesiciler gibi özelliklerle üretilmiştir.

Ana üretici tek kafalı/çok kafalı makineler mi?

Exapro'da, nakış makineleri de dahil olmak üzere geniş bir kullanılmış endüstriyel makine yelpazesi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ürün yelpazemizde Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF ve daha fazlası

gibi tanınmış markalar bulunur.

  • Brother dikiş ve nakış makineleriyle bilinen, kaliteli ürünler sunan popüler bir markadır. ticari kullanım için idealdir. Makinelerinde kullanımı kolay kontroller, ayarlanabilir hızlar ve çok çeşitli aksesuarlar bulunur. 
  • Mutlu Makineler, sezgisel arayüzlere ve gelişmiş özelliklere sahip dayanıklı makineler sağlayan bir diğer güvenilir markadır.
  • Tajima her ikisi de tek kafalı olan yüksek performanslı nakış makineleriyle bilinir ve farklı üretim türleri için çok kafalı tasarımlar.
  • ZSK bir başka iyi bilinen markadır ve ticari uygulamalar için ideal olan son derece gelişmiş çok kafalı makineler sunar uygulamalar. 
  • Barudan

Ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer önde gelen üreticilerin seçeneklerine sahibiz. İster tek kafalı ister çok kafalı bir makine arıyor olun, çeşitlerimizin size uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Gereksinimleriniz için en iyi makineyi seçme konusunda kalifiye personelimizden yardım isteyebilirsiniz.

Ana makine parametreleri nelerdir?

Bir nakış makinesi seçerken dikkate alınması gereken başlıca faktörler hız, doğruluk, kullanıcı dostu kullanım ve entegre özellikler. Hız, bir projenin ne kadar çabuk bitirilebileceğini etkilediği için dikkate alınması çok önemlidir. Ek olarak, hassaslık da önemlidir çünkü daha küçük, daha karmaşık tasarımlar son derece hassas bir makine gerektirir. Çalıştırması basit ve kullanıcı dostu olan ekipman aramak da çok önemlidir. Son olarak, otomatik iplik kesiciler veya tasarım kopyalayıcılar gibi teknolojiler üretkenliği en üst düzeye çıkarmaya ve atık tasarrufu sağlamaya yardımcı olabilir.

Bir nakış makinesinde kullanılacak kafa ve mekik sayısı, bir projenin ne kadar hızlı gerçekleştirilebileceğini etkilediği için çok önemlidir. bitti. Tek kafalı nakış makinelerinde kafa sayısı normalde birden dörde kadar değişir. İstenen personel sayısına bağlı olarak, çok kafalı nakış makineleri çeşitli konfigürasyonlarda gelir. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli unsur, tek bir desende kaç rengin kullanılabileceğini belirlediğinden, mekik sayısıdır. Bir nakış makinesi seçerken, nakışın milimetre cinsinden genişliğini ve uzunluğunu hesaba katmak da çok önemlidir. Makine tipine bağlı olarak bu boyutlar 200 x kadar küçük olabilir. 200 mm.

Bir nakış makinesinin dakikadaki maksimum sayısı, makinenin tipine ve kalitesine bağlı olarak değişir. Genel olarak tek kafalı nakış makinelerinde 1000-2000 dikiş/dk'ya, çok kafalı nakış makinelerinde ise 15000-20000 dikiş/dk'ya kadar çıkabilmektedir. Ek olarak, bazı makineler gerektiğinde daha hızlı dikiş için hız artışı bile sunar.

İhtiyaçlarınız için ideal nakış makinesini bulmak, Exapro sayesinde artık her zamankinden daha kolay. Çeşitli farklı üreticilere, yerlere ve yıllara ait makineler, kapsamlı ikinci el endüstriyel ekipman envanterimize dahil edilmiştir. Size en uygun teklifi elde etmek için sonuçları bölgenize, üreticiye veya model yılına göre filtreleyebilirsiniz. İçinizin daha rahat etmesi için, ekipmanlarımızın her biri ayrıca bir garanti içerir. Exapro ile çalışırken şirketiniz için ideal nakış makinesini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Bu makinelerin kullanım alanı nedir?

Nakış makineleri, karmaşık tasarımlar oluşturmaktan giysileri etiketlemeye kadar tekstil endüstrisinde çok çeşitli uygulamalar için kullanılır. tek geçiş. Bu makineler, giysiler, şapkalar, çantalar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli öğelerde kullanılabilir. Ek olarak, tek kafalı makineler küçük, karmaşık tasarımlar için idealdir, çok kafalı makineler ise daha büyük ölçekli üretimler için idealdir. Exapro ile uygulama ne olursa olsun ihtiyaçlarınız için en iyi makineyi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir makine seçerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır:

İhtiyaçlarınız için ideal modeli bulmak, bir nakış makinesi seçerken bir dizi hususu dikkate almayı gerektirir. Önce hız dikkate alınmalıdır. Üretim hedeflerinize uygun bir makine aramak çok önemlidir çünkü bu, bir işin ne kadar çabuk bitirilebileceğini belirler. Küçük, girift tasarımlar daha yüksek bir doğruluk derecesi gerektireceğinden makinenin hassasiyeti de çok önemlidir. Ek olarak, çalıştırması basit ve kullanıcı dostu cihazlar aramak çok önemlidir. Bazı makinelerin sahip olduğu diğer özellikler arasında, belirli desenleri veya tasarımları büyük alanlara tekrar tekrar uygulayarak zaman kazanmak için yapılan tasarım çoğaltıcıları yer alır. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus, kafa ve mekik sayısıdır.

Tek kafalı/çok kafalı nakış makinelerinin maliyeti, makinenin tipine ve kalitesine bağlı olarak 7.000 Euro'dan 30.000 Euro'ya kadar değişebilir. Bütçenize uygun fiyat, makinenin özellikleri, özellikleri ve üreticisi dikkate alınarak belirlenmelidir. Muhtemel nakliye, teslimat veya onarım masraflarını da dahil edin. Exapro'daki deneyimli personelimiz, ihtiyaçlarınız için ideal makineyi uygun fiyata bulmanıza yardımcı olmak için burada.

Adil bir piyasa fiyatı belirlemek için her zaman fiyatlandırma Algoritmamız Valorexo'yu kullanabilirsiniz.

Kullanılmış bir makine satın alırken ihtiyaçlarınıza en uygun makineyi aldığınızdan emin olun -kafalı veya çok kafalı makine araştırması yaparak. Makinenin zelliklerini inceleyerek başlayın ve özelliklerine özellikle dikkat edin. hız, doğruluk, kullanıcı dostu ve entegre fonksiyonlar. projeniz için en iyi alternatifi edindiğinizden emin olmak için, ayrıca üreticiye ve ekipmanın üretim yılına bakın. Makinenin çalışır durumda olduğundan ve hiçbir

 
Başlat satış veya kullanılmış makinelerinizi şimdi satın alın !