Otomatik kesme makineleri kullanıcıların bir  modern tekstil operasyonu. Exapro ile bireyler ve kuruluşlar, ihtiyaçları için mükemmel makineyi mümkün olan en iyi fiyata bulabilir. Exapro'nun ürün yelpazesi, kullanıcılara yüksek düzeyde doğruluk, hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlayan Eastman, Textronix, Gerber, Lectra ve Investronica gibi en iyi markaların makinelerini içerir. Exapro'nun uzman müşteri hizmetleri ve müşterilerin doğru seçimi yapmalarına yardımcı olma taahhüdü ile, yatırımlarından en iyi şekilde yararlandıklarından emin olabilirler. Müşteriler, Exapro'nun ikinci el otomatik kesme makinelerini kullanarak tüm bu özelliklerden maliyetin çok altında yararlanabilir.

Otomatik kesim makinesi Polytex Zp Fırsat Satışı

Yıl: 2008

Maksimum kesim uzunluğu 1020 mm
Kesim yüksekliği 50 mm
Kesim genişliği 1020 mm

Otomatik kesim makinesi iecho TK4S-2521 Fırsat Satışı

Yıl: 2021

Iecho TK4S-2521 kesme kompleksi serif yapma kapasitesine sahiptir. Bu ekipman genellikle kesme, çentik açma ve nihai ürünü oluşturmak için gerekli diğer ek işlemler de dahil olmak üzere malzemeler üzerinde çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için özel işlevlerle donatılmıştır. Plotterin iş yükünün az olmasından dolayı satıyoruz.

Otomatik kesim makinesi Orox i cut 600

Yıl: 2019

Maksimum kesim uzunluğu 1800 mm
Kesim yüksekliği 6 mm
Kesim genişliği 2100 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra Topspin

Yıl: 1997

Maksimum kesim uzunluğu 2100 mm
Kesim yüksekliği 3 mm
Kesim genişliği 1750 mm

Otomatik kesim makinesi ALLCOMP 3C5018 Fırsat Satışı Düşük çalışma saati

Yıl: 2019

Maksimum kesim uzunluğu 4445 mm
Kesim yüksekliği 1270 mm
Kesim genişliği 6350.00001 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra Vector 2509

Yıl: 2004

Maksimum kesim uzunluğu 1700 mm
Kesim yüksekliği 2.5 mm
Kesim genişliği 1600 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra VT-FA-IX-72 Düşük çalışma saati

Yıl: 2021

Maksimum kesim uzunluğu 1700 mm
Kesim yüksekliği 25 mm
Kesim genişliği 1700 mm

Otomatik kesim makinesi ESKO Kongsberg XP44

Yıl: 2010

Maksimum kesim uzunluğu 3200 mm
Kesim yüksekliği 40 mm
Kesim genişliği 2210 mm

Otomatik kesim makinesi INICUT 3C5018

Yıl: 2019

Maksimum kesim uzunluğu 140 mm
Kesim yüksekliği 50 mm
Kesim genişliği 175 mm

Otomatik kesim makinesi Zund LC-2400

Yıl: 2009

Ayakkabı sektörüne yönelik otomatik kesme makinesi ZUND LC-2400'ü satacağım. Salınımlı bir bıçak ve iki ek aletle donatılmıştır. Makine %100 çalışır durumdadır. 1 adet geniş açılı LED projektör ile donatılmıştır. Set, makineyi kontrol etmek için bir program içerir.

Otomatik kesim makinesi Bullmer Procut XL7501

Yıl: 2010

Maksimum kesim uzunluğu 1800 mm
Kesim yüksekliği 80 mm
Kesim genişliği 1800 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra Vector 5000

Yıl: 2005

Maksimum kesim uzunluğu 1700 mm
Kesim yüksekliği 50 mm
Kesim genişliği 1700 mm

Otomatik kesim makinesi Elitron Booster Elicut K1

Yıl: 2008

Maksimum kesim uzunluğu 3000 mm
Kesim genişliği 1000 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra VT-FA-FX-72

Yıl: 2007

Maksimum kesim uzunluğu 1700 mm
Kesim yüksekliği 25 mm
Kesim genişliği 1700 mm


Otomatik kesim makinesi Lectra Vector 2500

Yıl: 2006

Maksimum kesim uzunluğu 1700 mm
Kesim yüksekliği 2.5 mm
Kesim genişliği 1700 mm

Otomatik kesim makinesi ZUND LC2400 PLUS

Yıl: 2003

Maksimum kesim uzunluğu 2400 mm
Kesim genişliği 1000 mm

Otomatik kesim makinesi CadCam Technology FB-1800 VISION CUT

Yıl: 2018

Maksimum kesim uzunluğu 1825 mm
Kesim genişliği 990 mm

Otomatik kesim makinesi Lectra CV1.8-3

Yıl: 2004

Maksimum kesim uzunluğu 2800 mm
Kesim yüksekliği 2 mm
Kesim genişliği 1800 mm

Otomatik kesim makinesi Gerber GT5250

Yıl: 2000

Maksimum kesim uzunluğu 2000 mm
Kesim yüksekliği 50 mm
Kesim genişliği 2000 mm


Otomatik kesim makinelerinin tanıtımı

Exapro, tekstil endüstrisi için çok çeşitli kullanılmış otomatik kesim makineleri sunmaktadır. Otomatik kesme makineleri, modern tekstil endüstrisi için mükemmel bir araçtır. Bu makineler, kumaşı çok az atıkla hızlı ve doğru bir şekilde kesmek için tasarlanmıştır, bu da onları zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen şirketler için ideal bir seçim haline getirir. Exapro'nun ikinci el otomatik kesim makineleri seçenekleriyle, ihtiyaçlarınız için mükemmel makineyi mümkün olan en iyi fiyata bulabilirsiniz. Bu makineler size kumaşı hızlı ve doğru bir şekilde kesme yeteneği sunarak daha az atık ve daha yüksek verimlilik sağlar. Müşteriler, Exapro'nun ikinci el otomatik kesme makinelerini kullanarak bu makinelerin sunduğu tüm avantajlardan bankayı zorlamadan yararlanabilir.

 

Otomatik kesme makinelerinin ana üreticileri

Otomatik kesme makinelerinin ana üreticileri Eastman, Textronix, Gerber, Lectra ve Investronica'dır. Yıldız modelleri arasında Eastman's Spectrum, Textronix's Hawk, Gerber's AccuMark, Lectra's Vector ve Investronica's Opticut yer alıyor. Bu modellerin tümü, kumaş kesmek için mükemmel performans ve doğruluk sunar.

 

Exapro, önde gelen üreticilerden geniş bir otomatik kesme makinesi yelpazesi sunar. Örneğin, Eastman'dan doğru teklifi burada bulabilirsiniz. lazer kılavuzlu teknoloji, otomatik iplik geçirme ve gelişmiş kumaş takibi gibi çok çeşitli otomatik özelliklere sahip Spectrum modeli. Textronix Hawk  otomatik kumaş takibi, hız optimizasyonu ve tek dokunuşla kontrol paneli sunan güçlü ve hassas bir makine. Gerber AccuMark 3D tarama yetenekleriyle üstün kesme hassasiyetine sahiptir ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, onu her beceri düzeyi için uygun hale getirir. Lectra Vector</ Strong> çeşitli kumaşları işleyebilen ve doğruluğu sağlamak için gelişmiş lazer kılavuzluğu sunan çok yönlü bir makinedir. Son olarak, Investronica'nın Opticut'ı otomatik model boyutlandırma, gerçek zamanlı kesim kontrolü ve sezgisel bir arayüz sunar. Bu makinelerin tümü, otomatik kesim için maksimum verimlilik ve doğruluk sağlamak üzere tasarlanmıştır. İşletmeler, Exapro’s ikinci el otomatik kesme makineleri yelpazesiyle, ihtiyaçları için mükemmel makineyi en iyi fiyata bulabilir.

 

Bir makine seçerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır:

Kesilen kumaşın boyutu, makinenin boyutuna uygun olmalıdır; kesilen kumaş türleri makine ile uyumlu olmalıdır; ve makinenin hızı, yapacağı işin türüne göre optimize edilmelidir.

Exapro kataloğunda aramalarınızı aşağıdaki kriterlere göre filtreleyebilirsiniz :

  • Üretici
  • Konum
  • Teknik özellikler:
    1. mm/  cinsinden maksimum kesme uzunluğu
    2. mm/  olarak kesme genişliği
    3. Kesme yüksekliği   mm/ 

Ayrıca her makinenin özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Otomatik kesme makineleri, kesme işlemini optimize etmek için otomatik diş açma, bıçak türleri ve isteğe bağlı kesme aletleri gibi bir dizi farklı özellikle birlikte gelebilir. Kesimlerin doğruluğu ekipmanın yazılımına da bağlı olacağından, kararınızı verirken makinenin bilgisayarlı bileşenleri de dikkate alınmalıdır. 

 

Otomatik kesme makinelerini kullanırken güvenlik önlemlerini unutmamak önemlidir. Bir kesme makinesini çalıştırırken her zaman göz koruması takılmalı ve tüm makineler iyi çalışır durumda olduklarından emin olmak için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Ek olarak, makinenin çalışmasına aşina olmak için üretici tarafından sağlanan kullanım kılavuzunu okumak önemlidir. Makinenizden en iyi performansı ve uzun ömürlülüğü elde etmek için düzenli olarak bakım ve onarımı yapılmalıdır. Makinenin bileşenlerinin temizlenmesi ve yağlanması makinenin ömrünün uzamasına ve arıza oluşma olasılığının azalmasına yardımcı olabilir. Makinede herhangi bir sorun çıkarsa, kalifiye bir teknisyen tarafından derhal servise götürülmelidir.

 

Bu kolay ipuçlarını izleyerek, otomatik kesim makinelerinden en iyi şekilde yararlanmanızı ve alanınızda en yüksek verimlilik düzeylerini elde etmenizi sağlayabilirsiniz. Exapro'nun ikinci el endüstriyel makine seçenekleriyle her müşteri, ihtiyaçlarına en uygun makineyi mümkün olan en iyi fiyata bulabilir.

Valorexo fiyatlandırma Algoritmamızı</ her zaman kullanabilirsiniz adil bir piyasa fiyatını belirlemek için span>.

 

Kullanılmış bir otomatik kesme makinesi satın alırken nelere dikkat edilmeli veya sorulmalıdır?

İhtiyaçlarınıza en uygun makineyi aldığınızdan emin olmak için sormanız gereken birkaç soru daha olabilir. Makinenin yaşı, önceki kullanımı ve herhangi bir aşınma veya hasar belirtisi hakkında soru sormak önemlidir. makinenin servis kaydını ve yapılan onarımları unutun. Makineyi kullanırken değerli bilgiler olacağından, her müşteri makineyle birlikte tüm orijinal kılavuzları ve talimatları alıp almadığını da kontrol etmelidir. Exapro'da her müşteriye makineyi satın almadan önce her zaman test etmeyi teklif ediyoruz, çünkü bu size durum ve performans hakkında daha iyi bir fikir verecektir.

 

Otomatik kesim makinelerinin başlıca avantajları ve kullanım alanları nelerdir?

Otomatik kesme makineleri size geleneksel kesme yöntemlerine göre çeşitli avantajlar sunabilir. Otomatik kesme makinelerinin başlıca avantajları arasında artan hız, doğruluk, kullanım kolaylığı, çok yönlülük ve güvenlik yer alır:

1. Hız: Otomatik kesme makineleri, manuel kesme yöntemlerinden çok daha hızlıdır, bu da kullanıcıların üretim oranlarını artırmasına ve geri dönüş sürelerini azaltmasına olanak tanır.

2. Doğruluk: Otomatik kesme makineleri, minimum malzeme ve zaman israfı ile hassas kesimler yapabilir ve esas olarak daha fazla verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlar.

3. Kullanım kolaylığı: Otomatik kesim makineleri kullanıcı dostudur ve çalıştırılması için minimum eğitim gerektirir, bu da onları tekstil işletmeleri için mükemmel kılar. 

4. Çok yönlülük: Otomatik kesme makineleri, deriden köpüğe, kauçuğa ve çok daha fazlasına kadar çeşitli kumaş türlerini kesmek için kullanılabilir. Bu makineler, işi doğru ve zamanında yapmak için gereken doğruluğu ve verimliliği sağlayabilir.

5. Güvenlik ayrıca otomatik kesme makinelerini kullanmanın önemli bir avantajıdır. Geleneksel manuel kesme yöntemleri tehlikeli olabilir ve göz koruması gibi önlemler gerektirebilir, ancak otomatik kesme makineleri, otomatik bıçakları ve sensörleri sayesinde çok daha güvenlidir. Üstelik otomatik kesim makinelerinin her sahibi, kumaşın elle işlenmesi ihtiyacını ortadan kaldırarak işçilerin yaralanma riskini azaltır. 

 

Exapro'nun ikinci el otomatik kesme makineleri seçeneğiyle her müşteri, ihtiyaçlarına en uygun makineyi mümkün olan en iyi fiyata bulabilir.

Exapro'nun çalışmasına ilişkin herhangi bir sorunuz varsa lütfen o sayfaya veya satış temsilcilerimizden biriyle doğrudan iletişime geçin.

Örnek olarak, satış temsilcilerimizden birinin videosunu izleyebilirsiniz. makine: Lectra Vector 5000 V1