Çeşitli ambalaj makinesi Slautterback KB 10 En çok satan

Üretici Slautterback
Model KB 10
Yıl
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Çeşitli ambalaj makineleri
Ürün ID P50422041

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 852
Son aktivasyon 21 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

TANIMI:
Yüksek Performanslı Ekstrüzyon Erime Ünitesi - Çok yönlü Slautterback® KB10 Erime Birimi manuel veya otomatik paketleme ve ürün montaj işlemleri geniş bir yelpazede için hotmelt yapıştırıcı malzemeleri. Düşük hacimli uygulamalar için tasarlanan, KB10 £ 10 kadar tutar. Yastık, pelet, levha veya toplu biçimde eritme (4.5 kg). üstündeki soğutucu sıcaklıkları korurken eriyik tankı silindirik şekil tankı altındaki ısı yoğunlaşmaktadır. Bu pompa, hortum ve meme tıkanması azaltır yapışkan bozulmasını ve yanmaları en aza indirir. Bir pozitif yer değiştirme dişli pompa tahrik eden bir elektrik motoru basınç altına ve tabanca veya otomatik aplikatörler ısıtıldı hortumlar vasıtasıyla yapışkan beslenir.

KULLANIM SEKTÖRLER:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, üretim.

ANA ÖZELLİKLER:
Tank yapıştırıcı erir ve dağıtım silah pompalanır kadar tutar. malzemeler dağıtım manifolduna bir piston pompası geçer. manifoldu filtresi ve hortumlar ve tabancalara filtreden pompadan yapıştırıcı akışını yönlendirir. Alüminyum inşaat, döküm ısıtıcılar, ve ayrılmaz erime yüzgeçleri ile tank verimli ısı transferi için tasarlanmıştır. Depodaki bir süzgeç Depoyu doldururken pompa girişini bloke unmelted yapıştırıcı engeller. Operatör paneli, programlamak, işletmek ve sıcak eriyik sistemi izlemek için gereken kontrolleri ve göstergeleri içerir. kontrol sistemi, tüm sıcaklık ayarlarını düzenler ve nasıl birim fonksiyonlarını kontrol eder.

TEKNİK VERİ
Max akım A 20
Frekans 60 Hz
Gerilim Volt 200/230
Maksimum sıcaklık ° C 205

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English