Yoğurucu SIA AM-1250 Doğrulanmış satıcı

Üretici SIA
Model AM-1250
Yıl
Makine lokasyonu İspanya ES
Kategori Fırın - yoğurma makineleri
Ürün ID P81210086

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında Doğrulanmış satıcı

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2018
Online teklifler 154
Son aktivasyon 18 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

Tank kapasitesi 1440 L
Çeşit Yoğurma çarkı
-------------------
Ağırlık 2400 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Karıştırıcı - Karıştırıcı-vakumlu ezici SIA, model AM-1250,

Hafif bir dikdörtgen ağızlı ve yarı küresel bir tabana sahip olan ve içinde yoğun bir vakumun ortasında, bazı bıçakların döndüğü (her iki yönde, ister istemde, ister otomatik olarak), hamurun çifte hareketini sağlayan bir kaptan oluşur MASK, MIX ve MASSAGE'e, karışımın tüm bileşenlerinin mükemmel ve asgari sürede dağıtılmasının yanı sıra, basınçsız, sürtünmesiz, morarma veya zararlı ısıtmaya izin veren, her türlü macunun her türlü macunlara uygulanmasını sağlayan, çapraz ve alternatif süperpozisyon. Piyasadaki tüm karıştırıcı-karıştırıcı-masaj makinelerinin üstünde öne çıkan bu nitelikler. Öte yandan, oluşturulan depresyonun ve moleküller arası havanın çıkarılmasının bir sonucu olarak, süspansiyonda sıvıların ve katkı maddelerinin çok fazla emilmesi, yoğunluğun artması ve albüminin daha hızlı bir şekilde elde edilmesiyle sonuçlanır. hamur, kurutulmuş sosislerde kurutmanın hızlanması, kayıpların ve oksidasyonun azalması ve kesin olarak sosisin ticari ömrünün uzaması.

Makinenin tüm tezgahın yanı sıra macunla temas eden tüm parçaları paslanmaz çelikten ve teknenin kapağından şeffaf metakrilattan yapılmıştır. Vakum devresi filtresi, tankın aynı kapağındadır ve iç vakum kanallarına kir girmesini önler.

İşin boşluğu, 0'dan yüksek boşluğa yükseltilebilir. Makinelerin çalışması hidroliktir. Bıçak mili güçlü bir hidrolik redüktörlü motorla tahrik edilir (AM-1500 modeli). Gerekli iş sürecinin seçimi basit bir şekilde yapılır. Ayrıca, kapak ve depo hidrolik silindirlerle tahrik edilir.

1440L litre olarak tankın kapasitesi. Tankın kapasitesi 800 / 950kg kg'dır. Toplam güç kW / CV 15 / 18.5. Net ağırlık 2400kg. Makineden bağımsız ve standart 200 litrelik araçlar için mekanik kolonlu bir asansörü vardır. . Tamamen revize edilmiş, şartlandırılmış ve garantili donanım

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English