Exapro ile ikinci el makine nasıl
satın alınır?

Bir sonraki makinenizi bulun

Neden Exapro'dan satın almalısınız?

500.000'den fazla profesyonelin yaptığı gibi, siz de Exapro'nun endüstriyel satış platformunda doğru makineyi ikinci el olarak bulun.

best price

Bir sonraki makinenizi makul bir piyasa fiyatıyla bulun

search

Kategoriler veya arama motoru aracılığıyla kolayca arama yapın

compliance

Güvenli bir satın alma için teyit edilmiş satıcı firmalar

support

Size özel satış temsilcisinden yardım alın

visit

Fiziksel veya sanal bir ziyaret düzenleyin ve satın alma işlemini tamamlayın

Exapro Hakkında

Exapro, metal işleme ve ağaç işleme ekipmanlarından paketleme ve matbaa makinelerine kadar çok çeşitli kullanılmış endüstriyel makineler bulabileceğiniz bir satış platformudur.Platformumuz, sizi dünyanın her yerinden satıcılarla buluşmanız ve küresel makine tedarikçilere erişim sağlamanız için tasarlanmıştır.

Exapro olarak, makine satın almanın karmaşık ve zaman alan bir süreç olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle bunu olabildiğince kolay ve anlaşılır hale getirmeyi amaçlıyoruz. Platformumuz, özel ihtiyaçlarınız için doğru ekipmanı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüz, güçlü arama araçları ve çok çeşitli makine listeleri sunar.

Listelerimize göz attığınızda, her makinenin ayrıntılı açıklamalarını, teknik özelliklerini ve fotoğraflarını bulacaksınız; bu da size sağlıklı bir karar vermeniz için gereken tüm bilgileri sağlar. Soru sormak, ek bilgi talep etmek ve fiyat pazarlığı yapmak için doğrudan platform aracılığıyla satıcılarla da iletişime geçebilirsiniz.

İster tek bir makine arayan küçük bir işletme sahibi, ister birden fazla ekipmana ihtiyaç duyan büyük bir endüstriyel şirket olun, Exapro doğru makineyi doğru fiyata bulmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Öyleyse neden bekliyorsunuz? İlanlarımıza bugün göz atmaya başlayın ve işletmeniz için ideal makineyi bulun!

Makina satıyor olmamız , makina olduğumuz anlamına gelmez !

Makine nasıl alınır?

Websitesine göz atın - İhtiyacınız olan makineleri bulmak için Exapro websitesini ziyaret edin ve kategorilere göz atın.

1

Sonuçları filtreleyin - Aramanızı geliştirmek ve özel gereksinimlerinizi karşılayan makineleri bulmak için filtreleri kullanın.

2

Makine listesini kontrol edin - Tanımı, teknik özellikleri ve fotoğrafları da dahil olmak üzere tüm ayrıntılarını görmek için ilgilendiğiniz makineye tıklayın.

3

Satıcıyla iletişime geçin - Bir makineyle ilgileniyorsanız, ilanda yer alan "Satıcıyla iletişime geç" butonunu tıklayın ve ilandan sorumlu Exapro Temsilcisi ile temasa geçin. Soru sorabilir, ek bilgi talep edebilir ve fiyat pazarlığı yapabilirsiniz.

4

Bir teklifte bulunun - Exapro Temsilciniz aracılığıyla fiyat ve diğer şartlar üzerinde anlaştıktan sonra makina sahibi ile iletişime geçersiniz.

5

Bir ziyaret planlayın - bir satın alma işlemini onaylamadan önce makineyi görmek her zaman en idealdir. Fiziksel veya sanal bir ziyaret düzenleyin.

6

Ödeme ve teslimatı düzenleyin - Tüm fatura ayrıntıları üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, satıcıyla lojistiği ayarlayabilirsiniz.

7

Makineyi teslim alın ve inceleyin - Makine teslim edildikten sonra, makinenin ziyaretiniz sırasında beklentilerinizi karşıladığından emin olmak için baştan sona inceleyin. Herhangi bir sorun varsa, sorunu çözmek için satıcı ve Exapro ile iletişime geçin.

8

Exapro ile kullanılmış makine satın almak için bazı ipuçları

Üretim ihtiyaçlarınıza uygun en ideal makineyi bulmak için Exapro'nun mevcut tüm araçlarını kullanın.

Arama çubuğunu kullanın

Bu hızlı, verimli ve akıllı bir çözümdür. Sadece bir marka, model veya makine türü yazın. Dahili arama motorumuz size Kategori, Üretici veya Modele göre yeniden gruplandırılmış bazı öneriler sunacaktır.

search

Kategorilere göre makinelere göz atın

Alternatif olarak, ana kategoriden alt kategoriye doğru inerek ihtiyacınız olan makineye yönelebilirsiniz. Her zaman ihtiyacınıza en uygun alt kategoride olup olmadığınızı kontrol edin (örn. 5 eksen işleme merkezi).

category

Makine arama özelliklerimizi kullanın

Aradığınız makineyi hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için gelişmiş ve güçlü filtreleme araçları geliştirdik. Makineleri şunlara göre filtreleyebilirsiniz:

- üretici firma
- konum (kıta veya ülke)
- üretim yılı
- teknik özellikler

filters

Dilinizi, para biriminizi ve ölçüm sisteminizi seçin

Exapro birçok dile çevrilmiştir. Size en uygun dili seçin. Bazıları otomatik bir sistem aracılığıyla olsa da tüm makine tekliflerinin çevirisi yapılır.

Birçok para birimi arasında seçim yapabilirsiniz. Satıcılar, satış için kendi para birimlerinde ilan açacaktır fakat sistemimiz size talep ettiğiniz para biriminde fiyat sunacaktır.

Size uygun ölçü birimini seçin.(Metrik ve İngiliz ölçü birimi)

language

“Fırsat Satışı” bölümünde yer alan en iyi tekliflerimize göz atın veya “Yeni Eklenen Teklifler” bölümünde en son eklenen makineleri takip edin

En cazip fiyatları mı arıyorsunuz? İyi bir satış fırsatı için her zaman hazır mısınız? Sadece piyasa fiyatlarının altında olan makineleri listelediğimiz “Fırsat Satışı” bölümünü kontrol edin.

hot deal

Açık arttırma takvimimize göz atın

Ayrıca, tüm büyük endüstriyel açık arttırma sitelerinin listelerine erişebileceğiniz ve teklif sunabileceğiniz açık arttırmaları da listeliyoruz.

auctions

Arama sonuçlarını,size en uygun şekilde listeleyin.

Arama sonucunu önceliğinize göre sıralayabilirsiniz:

- Alaka düzeyi
- Üretici firma
- Üretim yılı
- Fiyat
- Eklenme tarihi

ordering

Bir Exapro hesabı oluşturun

Hesap oluşturmak ücretsizdir ve gelişmiş hizmetlere erişmenizi sağlar. Müşteri hesabınızdan şunları yapabilirsiniz:

- para biriminizi, dilinizi ve ölçü biriminizi ayarlayın
- bültenlerinizi yönetin
- Exapro temsilcinizle iletişime geçin
- iletişim bilgilerinizi doldurmanıza gerek kalmadan makineler hakkında bilgi alın
- daha etkili ve sağlıklı süreç için "doğrulanmış hesap" kontrolü talebinde bulunun
- gelecekte satmak isteyebileceğiniz bir makine ekleyin< br>
Unutmayın, hesabınızı oluştururken lütfen profilinizde mümkün olduğunca fazla bilgi girin. Bu, Exapro deneyiminizi iyileştirmemize ve Satıcı firmanın talebinize duyduğu güveni ve ciddiyeti artırmamıza yardımcı olacaktır.

account

Satıcılara soru sorun

Hangi makinelerin ilginizi çekebileceğini dikkatlice seçin ve sorularınızı sorun. Ekibimiz size hemen yanıt sağlayacak ve mümkün olan en kısa sürede de Satıcılardan daha detaylı bir yanıt alacaksınız.

Hızlı bir karar alabilmenize yardımcı olabilmemiz için ihtiyacınız olan tüm teknik ve satışa dair sorularınızı talep formunda belirtiniz. Böylece sürecin en başından itibaren en hızlı ve sağlıklı cevapları sağlayabileceğiz.

ask

Satıcının güvenilirliği hakkında endişelenmeyin

Exapro olarak sizi sadece uygunluk kontrolünden geçirdiğimiz Satıcılarla iletişime geçiririz. Bu sizi dolandırıcılıklardan ve güvenilmez satıcılardan korur. Ayrıca teknik açıdan makinenin uygunluğundan ve kondisyonundan emin olmak için makineyi ziyaret edebilirsiniz. Nihayetinde,kullanılmış makine var kullanılmış makine var.

verified

İster sanal ister fiziksel olsun, her zaman bir ziyaret düzenleyin

Her şey onaylandıktan ve ayarlandıktan sonra, Exapro Temsilciniz sizi makinenin sahibiyle temasa geçirir. Makineyi görmek için bir ziyaret planlamalısınız. Whatsapp veya Google Meet gibi uygulamalar ile uzaktan ziyaret organize edebilirsiniz. Elbette en ideali, makineyi ayrıntılı olarak kontrol etmek ve gerekli lojistik detayları hakkında daha iyi bir fikir edinmek için makineyi yerinde görmektir.

Exapro'da, bir satın alma işlemini tamamlamadan önce her zaman bir makineyi detaylıca incelemenizi öneririz.

visit

Makineye neyin dahil olduğuna dair kesin bir fikir edindiğinizden emin olun.

Satıcıyla doğrudan iletişim halindesiniz. Makineye nelerin dahil olduğu, satıcıdan ne gibi yardımlar bekleyeceğinizi ve lojistiğe dair anlaşmaya vardığınız detayları (demontaj, paketleme, yükleme, nakliye, boşaltma, paketten çıkarma, montaj ve devreye alma) nasıl organize edeceğiniz konusunda her zaman net bir fikriniz olduğundan emin olun.

Ayrıca, tüm mali ve olası garanti hususlarını doğrudan satıcıyla belirlemelisiniz.

responsive

Müşteri Yorumları

Ekibimiz doğru makineyi temin etmenize yardımcı olmaya hazır

Sorularınız 22 ekip üyemizden biri tarafından ele alınacaktır. En az 12 dil konuşmaktayız ve makine ticaretinde 20 yılı aşkın deneyime sahibiz.

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO