Üretici Roland
Model LEF 200
Yıl 2018
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Plotterler
Ürün ID P210309006

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Şahsi kullanıcı
Aktivite tarihi 2021
Online teklifler 1
Son aktivasyon 15 Mart 2021

Detaylı bilgiler

Calisma genisligi 500 mm
Renk sayisi 5
-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu görülebilir

Açıklama

Roland VersaUV LEF-200, nesnelerin özelleştirme ve prototipleme dünyasına adanmış UV mürekkepli bir yazıcıdır. LEF-200, tek bir parça oluşturmak için bile fotoğrafları, metinleri, dokuları ve logoları doğrudan nesnelerin üzerine yazdırır.

Mükemmel bir kalite / fiyat oranı ile karakterize edilen LEF-200, 508x330 mm'ye eşit bir alanda dört renkli proses renkleri ve beyazı kullanarak 10 cm kalınlığa kadar baskı yapar. LEF-200 ayrıca, rölyefte bile nesne üzerine parlak ve mat boyama efektleri basmanıza olanak tanır. LEF-12 sayesinde operatör, her biri farklı ve belirli grafik özelleştirmelerine sahip tek bir nesneye kadar küçük ve orta ölçekli işlemleri yazdırabilir. Testler veya denemeler için veya plakların veya implantların hazırlanması için uzun bekleme sürelerinden kaçınarak hemen baskıya gitmek mümkündür.

LEF-200, metin ve grafik detaylar gibi en küçük parçalarda bile mükemmel detay ile çok yüksek bir baskı kalitesine sahiptir. maksimum operatör güvenliği ve baskıyı toz ve tozdan korumak için bir ön kapak ile donatılmıştır.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English