Üretici OZAF
Model RO1500
Yıl 1999
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Çeşitli ambalaj makineleri
Ürün ID P211011082

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 824
Son aktivasyon 18 Ekim 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 4800,0 × 1900,0 × 2150,0
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda evet
Durumu görülebilir

Açıklama

TANIM:
Silindirik şişeler için asansörlü ve üfleyicili şişe çözücü. Bu model orta boy bir şifre çözücüdür. İlaç, kişisel bakım ürünleri, gıda, özel kimyasallar veya diğer ürünleri paketliyor olun, bu şifre çözücü, hızlı ve güvenilir bir şekilde paketlemenize yardımcı olur. Çelik hazneli elevatör/besleme kayışı ile donatılmıştır. Hazne yükselticiden yerleştirici ünite aracılığıyla malzeme taşınmasına izin verir. Bileşenler, yükseltici plakalar ile hazneden toplanır, önceden sınıflandırılır ve hedeflerine ulaşana kadar üst besleme ünitesine doğru beslenir.

KULLANIM SEKTÖRLERİ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, imalat.

ANA ÖZELLİKLER:
Unscrambler RO1500, çıkış kayışı aracılığıyla, aynı konumda yönlendirilmiş parçaları doğrudan kullanıcı makinesine iletmek üzere tedarik etmek için kullanılan bir makinedir. Makine bir E30-AG elevatörü, bir RO1500 unscrambler ve bir şişe şişirme makinesinden oluşmaktadır. Asansörün hunisine, santrifüj besleyiciye döküldükleri yerden asansör kayışı tarafından yukarıya kaldırılan dökme olarak bir miktar parça yüklenir. Fotosel, mevcut parçaların minimum yükünü algılayan ve böylece ışık sinyali aracılığıyla operatörü daha fazla parça yüklemesi için uyaran haznede bulunur. Besleme parçası, parçaları istenilen pozisyonda almaya uygun, şekil profilli seçim sektörlerinin yerleştirildiği bir seçim diski ile donatılmıştır. Unscrambler'ın ön kısmında, üfleme ünitesine doğru ileten yatay bant üzerine düşen parçaların çıktığı çıkış bulunmaktadır.

Yıl: 1999

TEKNİK VERİ
Uzunluk mm 4800
Genişlik mm 1900
Yükseklik mm 2150
Gerilim Volt 380
Frekans Hz 50
Güç Kw 4,5
Üretim Adet/dk 335
Basınç Atm 6

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English