Üretici Opem
Model CL300+ Tripack
Yıl 2011
Makine lokasyonu Polonya PL
Kategori Çay - kahve paketleme makinaları
Ürün ID P00519028

₺1.040.000,00

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı - küçük, orta ölçekli firmalar
Aktivite tarihi 2020
Online teklifler 2
Son aktivasyon 06 Nisan 2021

Detaylı bilgiler

Üretim kapasitesi / saat 18000 u/h
Çanta yüksekliği 70 mm
Çanta genişliği 70 mm
Motor gücü 15 kW
-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 4370,0 × 2200,0 × 2312,0
Ağırlık 4750 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda evet
Durumu

Açıklama

Kahve, çay, süt tozunu kapsül haline getiren bir makine
dakikada 300 kapsüle kadar kapasite.
Makine çalışır durumda, çalışma sırasında görme fırsatı.
Montaj ve eğitim imkanı.
yedek parça kiti

OPEM S.p.A.'nın hikayesi İtalya'nın Parma bölgesinde kök saldı ve ardından hızla kanatlarını ulusal ve uluslararası pazarlara yaydı. Makarna sektöründe faaliyet gösteren Emilia Est üzerinden iş satın almaya başlayan Fabio Binacchi tarafından 1974 yılında kurulan küçük, aile tarafından işletilen bir şirketin hikayesi. Bay Binacchi, OPEM haline gelmek için zemin hazırladı.

Başlangıçta sadece on çalışan vardı ve kahve pazarı henüz araştırılmamıştı, ancak şirket yavaş yavaş büyük gıda işleme endüstrileri için patentler geliştirdi ve burada yeni tartım ve paketleme çözümlerine sürekli bir talep şirketin gelişmesini sağladı ve farklı sektörlerde kullanılabilecek yeni sistemler sunmaktadır. Binacchi, diğer şirketler adına üretime başladı ve yenilikçi deneyler sayesinde, sadece makarna ve kurabiyelerin değil, aynı zamanda kahvenin de ambalajını araştırdı.

Şirketin ambalaj sistemlerinin performansını ve kalitesini artırmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler üzerine araştırma yapmaya kendini adamıştır. Girişimci felsefesi sayesinde OPEM, teknolojik gelişmişliğin mükemmel seviyelerine ulaşmıştır ve böylece pazarın talep ettiği gelişmiş üretim çözümlerini sunarken, ürünlerinin geleneksel olarak ince işçiliğini en üst seviyede tutmaktadır.

1980'lerde OPEM zaten Barilla ve Kimbo gibi büyük müşterilerle çalışıyordu ve yıllar geçtikçe daha fazla büyük yabancı şirket ve grup da OPEM'i seçti. Güçlü gelişmekte olan bir pazarda bakla ve kapsüllerin piyasaya sürülmesi, şirketin büyümesine ve genişlemesine izin verdi;

Firma 1984 yılında Parma'daki sanayi alanına taşındı ve halen 105 çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Üç yıllık inşaatın ardından, Eylül 2014'te yeni OPEM fabrikası açıldı, devam eden çabaların, güvenilir know-how'ın ve geleceğe yönelik harika vizyonun açık bir işareti

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English