Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2018
Online teklifler 83
Son aktivasyon 04 Ekim 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu çalışır durumda
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Nortan 35 Kollu Aplikatör - Kılıf Makinesi

Manşon, büyük direnç ve esnekliğe sahip kalıplanmış boru şekilli termal plastik bir filmdir ve hem 360 derecelik bir dekorasyon hem de farklı malzeme ve şekillerden oluşan sonsuz bir kap serisine bir garanti mührü olarak hızlı bir şekilde uygulanabilir.
Ürünlerinize daha çekici ve daha yeni bir görünüm kazandırmak ve bütünlüklerini sağlamak için ön plana çıkan bir çözümdür.
Nortan makinesi, ön teknolojisi ve kolay programlama ile sunulan yüksek hassasiyet, hız ve güvenilirlik ile manşonun konumlandırılması sayesinde manşon dekorasyonu ve sızdırmazlığı sayesinde en iyi avantajları sağlar.
Bir PVC filmden yapılmış garanti halkasını, tamamını veya kısmi manşonu uygulamak ve sıcak hava veya buhar tüneli kullanarak bir kavanoz veya şişeye sızdırmaz hale getirmek için otomatik bir dağıtıcı ile donatılmıştır.
Ayrıca, makine halka uzunluğunu değiştirmek için elektronik bir cihaz, inverterli bir motor, tamamen paslanmaz çelikle kaplanmış bir çerçeve, bir elektrik panosu ve paslanmaz çelik güvenlik korumaları ile donatılmıştır.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English