Paketleme makinesi NORDSON 3400V En çok satan

Üretici NORDSON
Model 3400V
Yıl
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Çeşitli ambalaj makineleri
Ürün ID P10120024

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 813
Son aktivasyon 30 Temmuz 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 620,0 × 360,0 × 570,0
Ağırlık 80 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu görülebilir

Açıklama

AÇIKLAMA:
Nordson ürünleri, katı şartnamelere, yüksek kalite standartlarına ve verimli uzun vadeli performans sağlayan yenilikçi teknolojilere göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu aplikatörler yapıştırıcıyı eritir, çalışma sıcaklıklarında kontrol eder ve hortumlardan dağıtım tabancalarına pompalar. Bunlar yapıştırıcıyı ürünün veya paketin yüzeyine uygular. Sıcak malzemeyi eritmek, pompalamak / aktarmak ve uygulamak için kullanılır, ancak poliüretan reaktif sıcak eriyik malzeme ile kullanılması amaçlanmamıştır.

KULLANIM SEKTÖRLERİ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, imalat.

ANA ÖZELLİKLER:
Tank, yapıştırıcıyı eritir ve dağıtım tabancalarına pompalanana kadar tutar. Malzemeler bir pistonlu pompadan bir dağıtım manifolduna geçer. Manifold, yapıştırıcı akışını pompadan filtreye ve filtreden hortumlara ve tabancalara yönlendirir. Alüminyum konstrüksiyon, döküm ısıtıcılar ve entegre eritme kanatları ile tank, verimli ısı transferi için tasarlanmıştır. Tanktaki bir süzgeç, tankı doldurduğunuzda erimemiş yapıştırıcının pompa girişini tıkamasını önler. Tank, kolay temizlik için Teflon kaplıdır. Operatör paneli, sıcak tutkal sisteminizi programlamak, çalıştırmak ve izlemek için ihtiyaç duyduğunuz kontrolleri ve göstergeleri sağlar. Kontrol sistemi tüm sıcaklık ayarlarını düzenler ve ünitenin nasıl çalıştığını kontrol eder. Nordson serisi H-201T tabancaları, bir ürüne termoplastik hot melt yapıştırıcı uygulamak için kullanılır ve Nordson hot melt üniteleri ve hortumlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. H-201T tabancaları, hassas sıcaklık algılama için direnç sıcaklık dedektörleri (RTD'ler) kullanır. Nordson RTD tarzı hot melt hortumları, üstün sıcaklık kontrolü, güvenilirlik ve gelişmiş güvenlik sağlar. Sabit bir hat hızında hareket eden alt tabakalara malzeme uygulandığında malzeme uygulama modellerini hızlı ve kolay bir şekilde kurmayı, seçmeyi veya değiştirmeyi mümkün kılan zaman tabanlı bir kontrol olan PC-40 Model kontrolü ile donatılmıştır. Hareketli bir yüzeyde (alt tabaka) malzeme birikimini kontrol eder. Bu ünite, her ısıtılmış bileşen ve mikroişlemci tabanlı tanılama için ayrı ayar noktaları sağlayan MultiScan kontrolü ile donatılmıştır.

N ile donatılmış birim. 2 silah.

TEKNİK VERİ
Uzunluk 620 mm
Genişlik mm 360
Yükseklik mm 570
Net ağırlık ca. Kg 80
Frekans Hz 50-60
Voltaj Volt 400

ÜRETİM ÖZELLİKLERİ
Sıcaklık aralığı 38-232 ° C
Tank kapasitesi 5,4 kg
Depo hacmi 5,6 litri
Füzyon hızı 6,8 Kg / h
Hava basıncı 10-60 psi

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English