Paketleme makinesi Nordson 3400 En çok satan

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 852
Son aktivasyon 21 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 770,0 × 380,0 × 570,0
Ağırlık 80 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

MAKİNE TÜRÜ:
Nordson ürünleri, en katı spesifikasyonlara, yüksek kalite standartlarına ve uzun vadeli etkin performansı garanti eden en gelişmiş teknolojilere uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Aplikatör sıcak eriyik malzemeyi eritir, ayarlanan çalışma sıcaklıklarında tutar ve tabancalara tüplerden geçirir. Tabancalar sıcak eriyik malzemeyi ürünün veya ambalajın istenen yüzeyine uygular. Nordson aplikatörleri sadece sıcakta eriyen malzemenin eritilmesi ve verilmesi için kullanılabilir ve PUR malzemesi ile kullanım için uygun değildir.
 
İSTİHDAM SEKTÖRÜ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, imalat.

ÖZELLİKLERİ ':
Sıcak eriyik malzeme, tabancalara pompalanıncaya kadar depoda kaldığı yerde erir. Bir tabanca çalıştırıldığında, pompa, erimiş sıcak eriyik malzemeyi bir dağıtım bloğu vasıtasıyla hazneden tabancalara gönderir. Bu, substrata uygulama için her çalıştırmaya sıcak eriyik malzeme gönderen çift etkili bir pistonlu pompadır. Bu sistemde, uygulamayı gerçekleştirmek için hava ile çalışan otomatik bir tabanca kullanılır. Tank alüminyumdan yapılmıştır ve verimli ısı aktarımı sağlayan yerleşik dirençler ve füzyon elemanlarıyla donatılmıştır. Tanktaki bir filtre, sıcak eriyik içermeyen eriyik olmayan malzemenin depoya yeni malzeme yüklendiğinde pompayı kapatmasını önler. Standart tank temizliği kolaylaştıran bir Teflon kaplama ile donatılmıştır. Kontrol paneli, sıcak eriyik sistemini programlamak, devreye almak ve izlemek için gerekli düzenleyicileri ve göstergeleri içerir. Ayar sistemi, tüm sıcaklık ayarlarını ve aplikatörün çalışmasını ayarlar. H-101 serisi Nordson tabancası, bir ürüne sıcak eriyik termoplastik yapıştırıcı uygulamak için kullanılır ve Nordson sıcak eriyik üniteleri ve hortumları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. H-101 tabancası, sürekli çalışmayı ve düzenli yapıştırıcı dağıtımını sağlar ve gecikmeleri en aza indirir. Otomatik tabanca ve RTD serisi tüp, yüksek güvenilirlik ve güvenlik ile daha yüksek bir sıcaklık kontrolü sağlar. Yapıştırıcı, sabit bir hızla hareket eden alt tabakalara uygulandığında malzemenin uygulama modellerini hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırmayı, seçmeyi veya değiştirmeyi mümkün kılan zamana dayalı kontrol ile donatılmıştır. Malzemenin mobil bir yüzeyde birikmesini kontrol eder (substrat). Bu ünite, her ısıtılmış bileşen ve mikroişlemci diyagnostiği için bireysel referans değerleri sağlayan MultiScan kontrolü ile donatılmıştır.

Model: 3400 - 3EA32 / DR
N ile donatılmış yapıştırıcı. 1 nozullu 1 tabanca, boru uzunluğu 1300 mm.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Frekans 50-60 Hz
400 Volt Gerilim
Boyutlar (WxDxH) 770x380x570 mm
Ağırlık yakl. 80 Kg

ÜRETİM TEKNİK ÖZELLİKLER
Sıcaklık aralığı 70-230 ° C
Maksimum üretim 0.54 kg / dak
Maksimum hız 90 vuruş / dak
Banyo kapasitesi 5.4 kg
Küvetin hacmi 5.6 litre
Erime hızı 6.8 Kg / sa
Hava basıncı 10-60 psi

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English