Çeşitli ambalaj makinesi Nordson 3400 En çok satan

Üretici Nordson
Model 3400
Yıl
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Çeşitli ambalaj makineleri
Ürün ID P80206181

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 824
Son aktivasyon 18 Ekim 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

AÇIKLAMA:
Nordson ürünleri, sıkı şartnamelere, yüksek kalite standartlarına ve verimli ve uzun vadeli performans sağlayan yenilikçi teknolojilere göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu aplikatörler yapıştırıcıyı eritir, çalışma sıcaklıklarında kontrol eder ve hortumlar yoluyla dağıtım tabancalarına pompalar. Bunlar yapışkanın ürünün veya paketin yüzeyine uygulanmasıdır. Eriyen, pompalayan / aktaran ve sıcak materyal uygulamak için kullanılır, ancak poliüretan reaktif sıcak eriyik materyal ile kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.
 
KULLANIM SEKTÖRÜ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar, üretim.

ANA ÖZELLİKLER:
Depo yapıştırıcıyı eritip dağıtma tabancalarına pompalanana kadar tutar. Malzemeler bir piston pompasından bir dağıtım manifolduna geçer. Manifold, yapışkan akışını pompadan filtreye ve filtreden hortumlara ve tabancalara yönlendirir. Alüminyum yapısı, dökme ısıtıcıları ve entegre eriyen yüzgeçleri sayesinde tank verimli ısı transferi için tasarlanmıştır. Depodaki bir süzgeç tankı doldururken erimemiş yapışkanın pompa girişini tıkamasını önler. Tank, kolay temizlenebilmek için teflon kaplıdır. Operatör paneli, sıcak eriyik sisteminizi programlamak, çalıştırmak ve izlemek için ihtiyaç duyduğunuz kontrolleri ve göstergeleri sağlar. Kontrol sistemi tüm sıcaklık ayarlarını düzenler ve ünitenin çalışma şeklini kontrol eder. Nordson serisi H-400 tabancaları, bir üründe termoplastik sıcakta eriyen yapışkan uygulamak için kullanılır ve Nordson sıcakta eriyen üniteler ve hortumlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. H-400 tabancaları, hassas sıcaklık algılaması için direnç sıcaklık dedektörlerini (RTD'ler) kullanır. Nordson RTD tarzı sıcak eritme hortumları, üstün sıcaklık kontrolü, güvenilirlik ve geliştirilmiş güvenlik sağlar. Sürekli hat hızında hareket eden yüzeylere malzeme uygulandığında, malzeme uygulama şekillerini hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamak, seçmek veya değiştirmek mümkün kılan bir zaman-tabanlı kontrol olan PC-40 Desen kontrolü ile donatılmıştır. Hareketli bir yüzeydeki (substrat) malzemenin birikmesini kontrol eder. Bu ünite, her ısıtmalı bileşen için ayrı istenen değerler sağlayan ve mikroişlemci tabanlı teşhis olan MultiScan kontrolü ile donatılmıştır.

Tip: 3400 -3FA32 / R

TEKNİK VERİ
Uzunluk mm 530
Genişlik mm 345
Yükseklik mm 560
Net ağırlık ca. Kg 65
Frekans Hz 50-60
Gerilim Volt 230/400
Kontrol sıcaklık aralığı 70-230 ° C
Çıkış hızı maks. 0,54 kg / dak
Max. hız 90 kolpi / dak
Depo kapasitesi 5,4 kg
Tank hacmi 5,6 litri
Yakıt hızı 6,8 kg / sa
Hava basıncı 10-60 psi

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English