Exapro nasıl çalışıyor?

Tüm alıcılar ve satıcılar için Exapro , ikinci el makinaların ticaretini yapmak için doğru yerdir.
Peki Exapro nasıl çalışmaktadır ?

Exapro nasıl çalışıyor?
Exapro nasıl çalışıyor?


Alıcılar ve satıcılar arası bağlantı

Exapro vasıtasıyla makina almak ve satmak çok kolay. Fakat Exapro satış platformundan çok daha fazlasıdır. Sahnenin arkasında çalışan 20 kişilik uzman kadromuz sayesinde alıcı firmalara aradıkları kriterlere uygun olarak en ideal makinalar bulmaya çalışırken, makina sahibi firmalaramüşterilerimizin tam olarak aradıkları makinaları sağlamak için çalışmaktadırlar ve makina sahibi firmalara da ciddi müşteriler ulaştırılmaktadır. Böylece, Exapro, bir satış aşamasındaki ağır yükü kaldırmaktadır ve size sadece satış işlemini sonlandırmak kalmaktadır.

Makina Yayınlanır

İlk adım olarak, satıcı firma satışını düşündüğü makinasını websitemizde yayınlar. Yayınlanan bu ilan, Dünya genelindeki potansiyel müşterilere ulaşması için Exapro tarafından 9 farklı dile çevrilerek potansiyel müşterilere sunulur.

Exapro Tarafından Tanıtımı Yapılır

Bundan sonra, Exapro satış sorumlusu makinanın kayıt işlemlerini tamamlar , websitemizde yayınlar ve makinanın bulunduğu sektörde kayıtlı firmalara makinanın gerekli tanıtımını yapar . Böylece, makina satış işlemleri için en uygun hale getirilir ve satış olasılığı en yüksek seviyeye çıkartılır.

Alıcı Firmalar Websitemize Göz Atar

Yüksek oranlı erişebilirliğimiz sayesinde her ay 300.000' den fazla potansiyel müşteriyi websitemize çekmekteyiz. Böylece, alıcı firmalar tüm dünya genelindeki 10.000' den fazla makina satıcısı firma tarafından sunulan tekliflere erişmektedir.

Exapro, Alıcı Firmanın Taleplerini Karşılar

Exapro satış temsilcisi, makinaya dair alıcı firmalara tüm teknik bilgileri sağlar, alıcı firmalardan gelen tüm soruları cevaplandırır ve çok dilli iletişim imkanı sayesinde dil problemlerinin önüne geçer. Aynı zamanda da, en ciddi ve nitelikli alıcıları belirleyip makina sahibi firmalara sunarak, makina sahibi firmalar için zaman kaybının önüne geçmektedir.

Exapro, Tarafları Buluşturur

Ciddi alıcı firmalar belirlendikten sonra, Exapro iki tarafın irtibat bilgilerini paylaşmakta ve böylece makina ziyareti için iki tarafın direkt olarak birbirleri ile irtibata geçmelerini sağlamaktadır.

Anlaşmaya Varmak!

Makina ziyaretinden sonra, alıcı firma ile satıcı firma anlaşmaya vararak satışı gerçekleştirmektedirler.
İşte bu kadar basit.
Bugünden başlayın.Binlerce uluslararası alıcı ve satıcı firma arasına katılarak isteğinize uygun makina arayınız ya da makinanızın ilanını yayınlayınız.

Makina satma    - ya da -    Makina alma