Kapsül doldurucu Lodha LSCF -45 Doğrulanmış satıcı

Üretici Lodha
Model LSCF -45
Yıl ~ 2021
Makine lokasyonu Hindistan IN
Kategori Kapsül doldurucular
Ürün ID P91005013

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında Doğrulanmış satıcı

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2018
Online teklifler 23
Son aktivasyon 03 Şubat 2021

Detaylı bilgiler

Kapasite 47000 u/h
Kapsül ölçüleri Size -00 to Size - 5
Çeşit Yarı otomatik
-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 2650,0 × 1250,0 × 1800,0
Ağırlık 567.15064 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu yeni
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Yarı Otomatik Kapsül Dolum Makinesi Modeli: LSCF - 45, modern farmasötik prosedürlerin hassas üretim gereksinimleri için tasarlanmıştır. Yarı otomatik kapsül doldurma makinesi, daha yüksek doldurma ağırlığı doğruluğu ile yüksek derecede otomasyon sağlar. Kapsül Dolum Makinesi, her boyuttaki kapsülü toz, granül veya pelet ile doldurmaya uygundur. Bu yarı otomatik kapsül dolum makinesi, GMP standardına göre yapılmıştır, tüm Paslanmaz Çelik kaplamaya sahiptir ve kapsül boyutuna ve operatör yeterliliğine bağlı olarak saatte 47.000 kapsüle kadar çıktı verir.
Tam Yarı Otomatik Kapsül Dolum Hattı yapmak için hat ekipmanının adı Kapsül Taşıma Sistemi, Kapsül Parlatma Makinesi, Toz Emici, Hasar Kapsülü Ayırıcı ve Boş Kapsül Ejektörü sağlayabiliriz.

İşlem İşlemi:

Yarı Otomatik Kapsül Doldurucu çok basit bir kuruluma sahiptir. Kapsüller bir hazneye yüklenir. Bu huni 00 ila 5 arasında herhangi bir boyutta olabilir. Tozlar daha sonra ayrı bir huniye yüklenir. Bu, her bir kapsül boyunca sabit bir doldurma sağlayan, tirbuşonla çalışan bir huni. Operatör daha sonra, kapsülleri ayrı ayrı ayırmak ve yükleme halkalarına doldurmak için vakum emiciyi kullanır. Yükleme Halkaları 00 ile 5 beden arasında yapılabilmektedir. Operatör daha sonra, kapsülleri ayırmak için vakumu kullanır.

Kapsüller ayrıldıktan sonra, yükleme halkaları sadece alt bölümü serbest bırakmak için çekilir. Bu alt kısım daha sonra makinenin doldurma kısmına yerleştirilir. Yükleme halkaları makinenin bu bölümüne yerleştirildikten sonra, operatör dolumu açabilir. Bu, dolgunun kapsüllerin üzerine kaymasına ve kapsüllerin bunun altında dönmesine neden olur. Tirbuşon daha sonra tozu eşit şekilde kapsüllerin içine iter. Bu, her kapsülün aynı boyut ve ağırlıkta olmasını sağlar. İki yükleme halkası daha sonra tekrar bir araya getirilir ve kapsül doldurma makinesinin sızdırmazlık bölümüne yerleştirilir. Hizalandıklarında, operatör muhafazayı kapatır ve kapsülleri kapatmak için hava basıncını kullanır. Kapsüller daha sonra yükleme halkasından serbest bırakılır.

Kapsüller üretildikten sonra, bu makine için bir kapsül parlatma seçeneği de vardır. Kapsül parlatma, içinde bir dizi tirbuşon fırça kıllarına sahiptir ve bu kapsül parlatma makinesine bağlanan bir toz çıkarma ünitesi kullanır. Bu toz emici sistem, kapsüllerin tozunu vakumla gidererek, yüksek kaliteli ve profesyonel bir görünüm elde etmelerini sağlar.Yarı Otomatik Kapsül Dolum Makinesinin Göze Çarpan Özellikleri:
• Saatte 45.000 kapsüle kadar daha yüksek üretim çıktısı.
• Çevrimiçi kapsül parlatma ve ayırma.
• Kapsül parlatma ve ayırma için operatöre ihtiyaç yoktur.
• Yüklemeden sonra otomatik boş kapsül ayırma - El ile çevirmeye gerek yoktur.
• Ekstra güç tüketimi yok.
• Parlatma için dolu kapsülü saklamaya gerek yoktur.
• Yükleme halkasının bir tam dönüşünden sonra yükleyici otomatik olarak ayrılır.
• Tüm işlemlerin PLC kontrollü dijital görüntüsü.
• Farklı tipteki tozları ve peletleri doldurmak için dört hızlı burgu.
• İlaç haznesinin modifiye edilmiş tasarımı, tozun sökülmesi ve boşaltılması için gereken zamanı azaltır.
• Otomatik ilaç besleme hunisi besleme mekanizması, ağırlık değişimlerini azaltır ve üretkenliği artırır.
• Yükleme halkaları dolu olduğunda yükleyicinin otomatik olarak serbest bırakılması operatörün dikkatini en aza indirir ve optimum üretim sağlar.
• Sonsuz değişken doldurma tablası hızı, dozaj doğruluğunu garanti eder.
• Otomatik olarak ilaç haznesi besleme mekanizması, ağırlık değişimini ortadan kaldırır, operatör yorgunluğunu azaltır ve üretkenliği artırır.
• Dört burgu hızı seçimi, makinenin yüksek higroskopikten çok serbest akışlıya kadar çok çeşitli tozları işlemesini sağlar.
• Otomatik Kapsül Kapatma Sistemi, doldurulmuş kapsüllerin daha hızlı, daha güvenli kapanmasını ve çıkarılmasını sağlar.
• Yükleme İstasyonunun Otomasyonu - Bu, katı hal kontrol devresi, her biri 60 strokluk bir döngü tamamlandıktan sonra yükleme tablasının otomatik olarak durdurulmasını sağladığından, operatörün sürekli dikkatini verme ihtiyacını ortadan kaldırır.
• Dolum İstasyonunun Otomasyonu - Bu yine, operatörün sürekli dikkatine duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran devrim niteliğinde bir özelliktir. Bir doldurma döngüsünden sonra ilaç haznesinin motorlu salınımı ve geri salınımı, operatör yorgunluğunu azaltır.
• Pnömatik Kapatma İstasyonu - Bu, kapatma işlemini gerçekleştirmek için pnömatik bir silindiri etkinleştiren elektronik bir sensör kullanır ve bu da kullanım kolaylığı ve operatör yorgunluğunu azaltır.
• Dikey Kapatma - Dolu kapsüllerin dikey olarak kapatılması, reddetme oranlarını ve toz dökülmesini azaltır. Bu, pelet doldurma için kritiktir. Bu, burgu için iki hıza ve doldurma tablası operasyonu için dokuz hıza sahip olarak elde edilir.
• Modüler tip hazne, temizlik için kolay ve hızlı demontaj sağlar. Partiler arasındaki değişim süreleri azaltılır.
• Dolu Kapsül Çıkış Kapasitesi, halka yükleme istasyonumuz kullanılarak artırılabilir. Bu, mevcut SA-9 kurulumlarının ekstra üretim için yükseltilmesine izin verir.
• Ejeksiyon oluğundaki Büyük Toz Alma Ekranı, dolu kapsüllere yapışan tozun kolay ayrılmasını sağlar.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English