Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2018
Online teklifler 81
Son aktivasyon 27 Aralık 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu mükemmel
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Kral tablet paketleme hattı

Yıl: 2009 Durum: Mükemmel Gibi Yeni

Tablet paketleme hattı aşağıdaki ekipmanlardan oluşur:

Mantık TPS Şişe Unscrambler R2 CE işaretli. Makine boyutu: 1500mm x 1300mm x 2000mm yüksek - Yıl 2009

Tablet veya kapsül için King SC15 16 şeritli çıta tezgahı. Eksiksiz tablet taraması ve otomatik şişe reddi ile tamamlayın. 2009 yılında yeniden inşa edildi. CE işaretlendi. Paslanmaz çelik konstrüksiyon. Makine boyutu: 2100mm x 1500mm x 2000mm yüksek - Çevrimiçi manuel - http://www.ceking.co.uk/ce-king-ltd-machine-manuals/king-sc15l-tablet-counting-machine-manual/index.html # / 1 /

Sayıcı CT-SG-120 kurutucu yerleştirici, makine rulo formunda silika jel poşetlerini kullanmak için tasarlanmış tam otomatik bir makinedir. Poşetler kesme istasyonuna beslenir, pistonlu bıçak hareketi ile kesilir ve daldırma eylemi ile şişeye sokulur. Çıkış 120 konteynere / dakikaya kadardır.

King 4 Başkanı Vidalı Capper, CS 120 modeli, Tüm paslanmaz çelik konstrüksiyon, tamamen korumalı, besleme yönü soldan sağa, scroll emziği, dört cebe giriş ve çıkışlı yıldız jantlar, 2009 yılında yeniden inşa edildi. CE işaretli. Makine boyutu: 2000mm x 1000mm x 1950mm yüksek - Yıl 2009

Enercon İndüksiyon Sealer, 2004 Yılı, Model: Ayarlanabilir sehpa üzerinde süper conta. Üstün mekanik ve elektrik tasarımı, bu mühürleyicileri güvenilir performans ve kullanım kolaylığı arayan en popüler paketleyiciler haline getirmektedir. Kompakt hepsi bir arada güç kaynağı ve sızdırmazlık sistemi, az yer kaplaması ve neredeyse hiç bakım gerektirmez. Hava soğutmalı. Su dostudur. Super Seal, sistemin elektrik bölmesi kapalı bir dolapla korunduğundan, yıkama için bile, her türlü paketleme ortamı için idealdir.

Komple satır veya ayrı ayrı satılabilir

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English