Çeşitli farmasötik makinalar KEMUTEC KEK CM Doğrulanmış satıcı

Üretici KEMUTEC
Model KEK CM
Yıl 1999
Makine lokasyonu İngiltere GB
Kategori Cesitli ilaç / kimyasal makine
Ürün ID P210214026

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında Doğrulanmış satıcı

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2019
Online teklifler 17
Son aktivasyon 25 Kasım 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu görülebilir (şu anda fişe takılı değildir)

Açıklama

Bu liste 1999 KEMUTEC KEK CM Konik Değirmen Öğütücü içindir.

Bir Koni Değirmeni, tek tip ve tutarlı bir boyut üretmek için malzemeyi yüksek hızda dikkatlice öğütür ve öğütür. KEK Koni Değirmeni, işlediği geniş malzeme yelpazesi sayesinde dünya çapında en çok yönlü boyut küçültme frezeleme makinelerinden biri olarak kabul edilmektedir. KEK yelpazesi, laboratuvardan toplu üretime kadar mevcut en geniş yelpazeyi içerir ve gıda işleme endüstrilerinin yanı sıra farmasötik ve kimyasal işlemede yaygın olarak kullanılmaktadır.

KEK Koni Değirmenleri geniş bir besleme malzemesi yelpazesi alma ve eşit derecede geniş bir ürün yelpazesi üretme yeteneğine sahiptir; Bu freze makinesini hem ıslak hem de kuru granülasyonda ara boyutlandırma için ideal hale getirir. Maksimum işlem çok yönlülüğü için değişken hız kontrolü de içerir.

Kemutec KEK Koni Değirmenleri, hassas, düşük enerjili bir boyut küçültme biçimi sağlar ve gürültü, ısı ve toz oluşumu gibi geleneksel öğütme sorunlarını etkili bir şekilde ortadan kaldırır - bu da hava filtreleme kurulum maliyetlerini azaltır.

Nazik öğütme işlemi, ince sınırlar içinde bile kontrol edilirken, yine de yakın bir parçacık boyutu dağılımı korunur. Tipik öğütülmüş partikül boyutu D50'den 500 - 1.500 mikron arasında değişir.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English