PCB temizleme makinası TEKNEK SMT400

Yıl: 2017

İyi çalışır durumda ünite. 1'den fazla mevcut. 300-600 mm genişliğindeki levhaların tek taraflı veya çift taraflı temizliği için kullanılabilen, yüzeye montaj işlemlerine yönelik çok yönlü bir hat içi temizleyici. SMT kart temizleyicisi, gelişmiş yüzey montaj işlemlerine tamamen entegre olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Lehim macunu baskısına kontaminasyondan arındırılmış levhalar sunar ve kalite ve güvenilirliği artırarak kusurları azaltır.

PCB temizleme makinası DEK 1850

Yıl: 2000

DEK'ten bir şablon temizleyici mevcuttur. Mevcut durumu bilinmiyor, ancak çalışır durumda olduğu görülüyor - temel işlevler sevkiyattan önce kontrol edilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen sorunuz.

PCB temizleme makinası Plasmatreat FG 5005S

Yıl: 2015

Plasmatreat plazma makinesini tüm aksesuarları ile birlikte sunuyoruz. Sistem küçük bir PCB tablosu için kullanıldı. 2 nozul içerir. Ana Özellikler Dijital yüksek frekanslı plazma jeneratörü, entegre mikrodenetleyici ile sistem kontrolü ve güç kontrolü Durum ve hata mesajlarının görüntülenmesi ve ergonomik kullanım için dokunmatik ekranlı kontrol paneli Entegre servis kılavuzu Güç: 2kVA (FG5002) Uy8kbmh Güç kaynağı 3x 400V Çalışma sıcaklığı aralığı: …

PCB temizleme makinası KOLB PS 31 KOLB ONE-CHAMBER-STENCIL CLEANING SYSTEM

Yıl: 2008

Toplam temizleme işlemi süresi(dakika) 22
Maksimum PCB uzunluğu (mm) 800 mm
Maksimum PCB genişliği (mm) 950 mm


PCB temizleme makinası Kolb PS 41

Yıl: 2007

Kolb tek odacıklı temizleme sistemi PS 41 Lehim çerçevelerinin ve lehim taşıyıcısının temizlenmesi için