Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 855
Son aktivasyon 18 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

MAKİNE TİPİ :
Prizinegüç kaynağı ilehazneden malzemenintaşınmasını sağlar paslanmaz çelik sıçratıcısında kaldırın. Hazne , yüksekliği sayesinde manuel sabit yüklenebilir. Yükü kaldırılmış yığılmış ve son olarak titreşimli iki bardak beslenir

UYGULAMA ALANI :
Ilaç, kimya , kozmetik , gıda , beslenme , tıbbi cihazlar , imalat .

ÖZELLİKLERİ ' :
Hazne paslanmaz çelik ve şeffaf polikarbonat bir toz kapağı havai tarafından korunmaktadır . Güç kaynağı ayırma noktasına bileşeni yükseltmek amacıyla bir dizi bıçak tarafından oluşturulan poliüretan, bir taşıma bandı ile sağlanır. Taşıma bölgesi hem de hazne aynı zamanda , makinenin hareketli parçalar operatörün korunmasını sağlayan şeffaf bir toz geçirmez yapısı ile kaplıdır. Elektrik sistemi kadar net ve basitkomutlar ana toplar vemotor yönetim sistemi verirAlttaki resimde yerleştirilir . Yüksek çok yönlülük , çeşitli üretim hatları içinyeniden sıralanması veulaşım sağlar. Depolama tankı büyük ve birim temin edilecek ve çizik bırakmazürünler için özellikle hassastır ile donatılmıştır. Makine malzeme ve çeşitli şekillerde bir ürün yelpazesi yönlendirmek için , tüm müşteri ihtiyaçları karşılayabilmektedir , bunlar besleme kabından yavaş yavaş yüklenmiş , özellikle de sabit bir akış oranı ile istenen konumda ürün çıkışının seçimi garanti eder. Bu tür kozmetik, mekanik, kimyasal ve endüstriyel hem de ilaç endüstrisi gibi çeşitli alanlarda uygulama bulmaktadır .

Üretim yılı: 2005
Mod titreşimli kase : SRC - N 400-2 R

TEKNİK ÖZELLİKLER
Frekans 50 Hz
200 Volt Voltaj
Dk - 1 6000 Frekans titreşimli çanak 100 Hz

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English