Çeşitli farmasötik makinalar Getinge Швеция GE 666 DMC-2, L 3203

Üretici Getinge
Model GE 666 DMC-2 L 3203
Yıl 2013
Makine lokasyonu Rusya RU
Kategori Cesitli ilaç / kimyasal makine
Ürün ID P90913011

₺1.046.000,00

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı - küçük, orta ölçekli firmalar
Aktivite tarihi 2019
Online teklifler 7
Son aktivasyon 12 Ağustos 2020

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 990,0 × 1300,0 × 1918,0
Ağırlık 980 kg
Aktif çalışma saati 0 saat
Fişe takılı çalışma saati 0 saat
Durumu yeni
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Tıbbi sterilizatör

Kapalı şişelerde bulunan sıvılar dahil çeşitli malzemelerin dekontaminasyonu için. Bir duvarda iki oda arasında inşa edilmiştir.

Kabine ve yürütme yoluyla. Kameranın iç boyutları 672 x 672 x 600 (G x Y x D).
Kameranın hacmi 300 litredir.

L 3203 yazılım kombinasyonu, bulaşıkları, tekstilleri, lastik tapaları, filtreleri ve sıvıları kapalı veya havalandırılmış sert kaplarda sterilize etmek için tasarlanmıştır. Bu kombinasyondaki tüm işlemler, atık suyu sterilizatörden tutmak ve dezenfekte etmek için tasarlanmıştır. Her bir işlem için parametreler ilgili program için ayarlanabilir ve hafızada saklanabilir. Bir engel meydana geldiğinde kilitleri olan, dikey olarak kayar kapılar. Mikrobilgisayar tabanlı PACS 3500 kontrol ünitesi. Rusça ekran Yükleme ve boşaltma tarafında Avanti kontrol paneli (8.4 "" renkli, dokunmatik / dokunmatik ekran). Kirlenmeyi önleyen sıkı bir conta - yükleme tarafında (SPF flanşı). "" Soğutulmuş suyun devridaim döngüsünü bağlayan bir dizi boru "" Harici bir buhar üreticisinden temiz buhar temini. Besleme basıncı 2.7-3.0 bar. Raf için odada kılavuzları. Boru hatlarının sıcak ve soğuk su ile yalıtımı. Tahliye soğutması. Ortamın tedarikinde servis alanındaki basınç göstergeleri. Medya eksikliği için alarm. Boşaltma tarafındaki USB portu İşlem verilerini yazdırmak için yazıcı. Güç kaynağı: 380 V 3 faz, 50 Hz, nötr, toprak Tesisat denetimi, ekipmanın çalıştırılması ve bireysel test edilmesi, operatöre ve teknik personele eğitim veren, üreticinin Rusça bir dokümantasyon seti. Seçenekler: Yükleme rafı 1 adet, İlave raf 2 adet, Yükleme arabası 2 adet, Raf. Yazıcıyı duvara monte etmek için 1 adet, Yedek parça seti. 1 bilgisayar.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English