Üretici FORSUN CNC
Model FS2040
Yıl
Makine lokasyonu Çin CN
Kategori Kesim makineleri - Plazma / gaz
Ürün ID P00915009

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı - küçük, orta ölçekli firmalar
Aktivite tarihi 2020
Online teklifler 1
Son aktivasyon 15 Eylül 2020

Detaylı bilgiler

Kaynak modeli
CNC cesidi
-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

Salınımlı bıçaklı FORSUN CNC freze kesme makinesi, esas olarak esnek malzemelerin işlenmesi için kullanılan bir kesme cihazıdır. Piyasada kullanıcılar dijital kesme makineleri için birçok isme sahiptir, örneğin salıncak bıçağı kesme makinesi, CNC bıçak kesme makinesi, düz yatak kesme makinesi, salıncak bıçağı kesme makinesi vb.

Dijital kesme makinesi, kesme amacına ulaşmak için bıçağın yüksek frekanslı titreşimini kullanır. Düz kesi, yüksek kesme hassasiyeti, hızlı kesme hızı ve esnek işleme avantajlarına sahiptir.

FORSUN Salınımlı Bıçak Kesme Makinesi ile hangi malzemeler kesilebilir?
Salınımlı bıçak, Vinil, Kırpma kağıdı, vinil, ambalaj köpüğü, köpük çekirdek, timsah köpüğü, oluklu plastik veya karton, Deri, fiberglas, oluklu mukavva, petek karton, etiket, film, köpük levha dahil olmak üzere esnek malzemelerin işlenmesi için önemli bir araçtır. akrilik levha, ribaund kauçuk, kauçuk bez, conta malzemesi, giysi bezi, ayakkabı malzemesi, çanta malzemeleri, dokuma olmayan kumaşlar, halılar, sünger, PU, EVA, XPE, PVC, PP, PE, PTFE, ETFE ve kompozitler vb. .

Kırma Tekerleği Aracı nedir?
katlama araçları, çeşitli kırışık tekerleklerle çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Ve Kırma Tekerleği, tek duvarlı oluklu mukavvayı işlemek için mükemmeldir. Özellikle katlanır kartonları kırıştırmak için.

Salınımlı Bıçaklı CNC Kesicinin Uygulanması
FORSUN salınımlı bıçak makinesi, çeşitli ince esnek malzemeleri kesmek için uygundur. Dijital kesme makinesi, hızı ve doğruluğu korurken maliyetleri düşüren küçük seri üretim için tasarlanmıştır. Bu dijital kesme makinesi, paketleme, baskı, reklam ekranı, deri işleme, mimari modelleme, kompozit malzemeler ve takım modelleme gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Neden Forsun CNC Bıçak Router Kesici Seçmelisiniz?
CNC Router tasarımı, üretimi, talaşlı imalat, muayene vb. 10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel CNC Router fabrikası
Tüm yedek parçalar, Almanya'dan Siemens denetleyici, Japonya'dan Yaskawa servo motorlar, Almanya'dan Igus kablosu, İsviçre'den ABB vb. Gibi dünyaca ünlü bir markadır.
Tüm makine gövdeleri, makine gövdesinin asla çerçeve dışına çıkmamasını veya boyama problemi yaşamamasını sağlamak için tüm kaynak, ısıl işlem, kumlama ve üç kez boyama işlemlerinden geçer. Makinenizin her zaman yeni makine gibi yüksek hassasiyette, yüksek hızda çalışmasını sağlayacaktır.
İngilizce, Rusya, İspanyolca veya Portekizce vb. İle satış sonrası 7 * 24 saat hizmet.
Ana yedek parçalar için 3 yıl garanti, kolay kırılan parçalar ise 1.5 yıldır.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Paylaş

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English