Exapro'nun neden ikinci el makinalarınızın satışına ve ikinci el makinalar alışınıza katkı sağladığına dair 6 gerçek

Exapro, ikinci el makina ve endüstriyel ekipmanlar konusunda faaliyet gösteren şirketler arası bir pazardır. Exapro'nun websitesi, makina satıcısı ile makina alıcısı arasında doğrudan satışı gerçekleştirme adına 10 seneyi aşkın tecrübeye dayanarak kurulmuştur.Exapro'nun ikinci el endüstriyel makinaların alımı ve satımında nasıl önde gelen ve güvenilir bir partner olduğunun göstergesi olan başlıca unsurları şunlardır

flags exapro languages

9 Dilde Hizmet:

Exapro, ikinci el makinalar konusunda 9 dilde hizmet sunarak sektöründe çığır açan bir firmadır.9 dilde( İngilizce, Fransızca, Rusça, Lehçe, Almanca, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca ve Çekçe ) verdiğimiz hizmet ile amacımız, mümkün olduğunca çok milletten insanların erişebileceği bir websitesi sunmaktır. Sunmuş olduğumuz 9 dilde hizmet sayesinde, kendi diliniz ve pazarınız dışında makinalar alıp satmanıza fırsat sağlamakta ve size uluslararası alanda bir çok seçenek sunarak tüm dünya üzerinde bağlantı kurmanızı sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bu geniş dil seçeneği , Exapro'nun ikinci el makina konusunda neden uluslararası alanda en çok tercih edilen ve en popüler websitesi olduğunun en önemli göstergelerinden birini oluşturmaktadır.

 

Her Ay 400.000 Makina Alıcısı Tarafından Ziyaret

Her ay websitemiz, tüm dünya üzerinden yaklaşık 400.000 potansiyel ikinci el makina alıcısı tarafından ziyaret edilmektedir.Bu büyük ziyaretçi sayısı, makinalarınızın kısa süre içerisinde satış şansını oldukça arttırmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Exapro Gazetesine 100.000 Abone

Tüm bunlara ek olarak, 100.000 ziyaretçimiz gazetemize abone durumdadır ve bu durum bize çok önemli bir e-mail veritabanı oluşturmamıza imkan sağlamaktadır. Böylece, önemli bir satış durumu ortaya çıktığında, devamlı büyüyen alıcı ve satıcılardan oluşan bu ağımız sayesinde etkin ve verimli bir şekilde iletişim kurabilmekteyiz.

 

Bir Çok Sektörde Toplam 50.000' den Fazla Makina

Websitemizde bulunan dikkatle seçilmiş 50.000' den fazla güncel makinalarımızla, metal işleme, ambalaj, kimya ve ilaç, gıda işleme, ahşap işleme, matbaa , endüstriyel robot,jenarötör setleri,plastik enjeksiyon,tekstil ve konfeksiyon başta olmak üzere bir çok farklı endüstrial sektöre ait geniş bir ürün seçim yelpazesi sunmaktayız.

 

10.000 Makina Satıcısı

Exapro' nun güvenilir ve saygın profesyonel davranışı, websitesinde yer alan bir çok teknik kriterlere ve özelliklere göre oluşturulmuş geniş makina çeşitliliği ile birlikte dünya çapında en gelişmiş makina satıcısı ağlarından birine sahip bir firma olmasını sağlamaktadır. Exapro takımı, her kıtadan 10.000' den fazla partnerleri tarafından eklenen makinaların fiyatları ve mevcudiyete hakkında bütün detayları dikkatle takip etmektedir.Bu durum bize, pazardaki lider üreticilerden gelen yüksek kalitede ekipman ve makinalar sunmamızı sağlamaktadır.

 

Size En İyi Anlaşmayı Yapmanıza Yardımcı Olacak 20 Kişi

Kalite, fiyat ve uygunluğun yanında, kendini işine adamış bir çok dil bilen pazar uzmanlarımız, makina sahibi ile makina alıcısı arasında başarılı bir satış gerçekleştirmek için devamlı olarak iletişime yardımcı olmaktadır.Avrupa' da merkezi bir konumda bulunan Prag ofisinde, sunmuş olduğumuz kişiye özel hizmetlerimizle, makina inceleme ziyareti organizasyonu konusunda ve daha bir çok konuda her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırız.Takımımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Exapro üyesi olmanın avantajları

  • Satıştaki makinalarınızı ücretsiz olarak ekleyiniz
  • Tekliflerinizi yönetiniz ( ekle, düzenle, sil )
  • Bülten tercihlerine erişime sahipsiniz
  • İletişim bilgilerinizi doldurmak zorunda kalmadan makinaları sorunuz
  • Bir Exapro satış sorumlusu makinalarınızın satışı için size yardımcı olacaktır
  • En iyi Exapro müşteri hesabına sahip olan

Ücretsiz Üye Ol

Zaten bir Exapro üyesi misiniz ?

Üyelerimiz her zaman önceliklidir

Giriş Yap

Websitemizde sorun mu var ?

Sadece websitenizin kullanımına ilişkin sorunlar için

Yardım için tıklayın