Kullanılmış makineler için Exapro Hakkında

Makina satıyor olmamız , makina olduğumuz anlamına gelmez !

2000 yılından bu yana 2. el makine alıp satmış olan muşterilerimize online pazarımız sayesinde yardımcı olduk .9 dilde verdigimiz hizmet ve satışınızın her aşamasında size yardımcı olacak temsilci kadromuz hizmetizdedir

Bizim konseptimiz seffafligi ve verimliligi uluslar arasi seviyede harmanlamaktır

Exapro B2B pazarında müşteriler ve partnerler için öncudür.Dünya çapında müşterilerimizin özel sorularina cevap verebilmek ve onlarin satin almalarinin yada kıtalar arası satışlarının gercekleşmesini sağlamak amacı ile yogun mesai harcarız.Tum çalısmalarımıza tam şeffaflık , teknik yeterlilik ve sorumlulukla yaklaşmamızın sebebi bu özelliklerin basarılı anlaşmaların anahtarı olduğu düşüncemizdir.
Başarimizin nedeni bircok dile hakim temsilcilerimizin uluslar arası ticarete olan tutkusudur.bu yuzden şimdi sizinle ayni dilde konuşan ve pazarinizi anlayacak bir temsilcimiz ile konuşarak sitemizden makine sorgulamaya baslayin.

"On plana cikmamizin ve global isletmeler ; profesyonel son kullanicilar veya benzer sekilde kucuk firmalar tarafindan tercih edilmemizin sebebi musterilerimizle konusmak ve gun be gun iletisim kurmak icin daima hazir olusumuzdur.Cunku biz sadece web sitesi degil gercek insanlariz."

Misyonumuz 2. el makinelerin alim ve satimlarini gerceklestirmek icin sistematik cozumler sunmaktir

Alıcılara ve satıcılara 2. el makinaların Alım/Satımı hakkında yardımcı oluyoruz

Herhangibir şirket , tesis veya profesyonel aracı tesis ekipmanlarını satışa sunmak isterlerse öncelikle sistemimize kayıt olmalı ve makinelerini exapro pazarında sunmalıdırlar.

  1. Exapro temsilcisi tüm teklifleri optimize eder ve onları cevrimiçi ve cevrimdışı tanıtır
  2. Satıcılara gelen teklifleri onlar adına degerlendirip sadece ciddi olan talepleri onlara sunar
  3. Exapro Alıcı ile Satıciyı bir araya getirir ve onlar icin bir gorusme organize eder
  4. Anlaşma olması halinde satıcıya komisyon faturasını gonderir

Daha fazla bilgi için lütfen Exapro nasıl calısır sayfamızı ziyaret edın.

public-about_exapro-our_history-title

10 yildan fazla surede içinde Exapro ; yeni pazarların , dil seçeneklerinin eklenmesi ve gelecek planları ile büyümeye devam ediyor

Exapro; Kitmondo ve Virtuoso Data ile bir araya gelerek dünyanın ilk tam otomatik dijital değerleme aracı olan Valorexo'yu hayata geçirdi. Valorexo, ikinci el makine pazarı için milyonlarca fiyat bilgisi kullanarak değerleme raporları oluşturmaktadır

2021

Exapro, Kitmando'yu satın alarak Kuzey Amerika pazarlarında daha iyi hizmet verecek ve daha fazla endüstriyel sektörleri kapsayacak şekilde güçleniyor. Böylece, yılda 400'den fazla açık arttırmaya nitelikli trafik sağlıyor ve açık arttırmalar için tanıtım hizmetlerini güçlendiriyor

2018


Exapro gelistirilmiş araçlar içeren websitesini satici ve alicilar için faliyete geçrdi

2016


Web sitesi Türkçe dilinde hizmet vermeye başladı

2012

Exapro Amerika Kıtası pazarında etkin rol oynamak için Amerika ve Kosta rika'da 2 tane iştirak faliyete geçirdi ayrıca Web sitesi Lehce dilinde hizmet vermeye başladı

2011


Web sitesi Çekce,Almanca,İtalyanca ve İspanyolca dillerinde hizmet vermeye başladı

2007


Firmamiz Avrupadaki faliyetlerini geliştirmek amacıyla Prag'a taşındı

2005


Firma Sanmur,Fransa da kuruldu.Ayrica Websitesi İngilizce ve Fransizca dillerinde hizmet vermeye başladı

2000

Amaç , sebep ve inanç , Exapro firmasına endüstri için ilham veren unsurlardır

Her şirketin vizyonunu yönlendiren ve paydaşlarını harekete geçiren daha yüksek bir amacı vardır. Bir amaç ve değer olmadan , bir projenin nihai hedefe doğru büyüme şansı çok azdır : hizmet ettiği bir niş içerisinde daha iyi bir dünya yaratacak bir rüya

why exapro

Simon Sinek'in “Altın Çember” adlı çalışmasından esinlenen Exapro, 2000 yılındaki kuruluşundan buyana " NEDEN" sorusunu açıkça formüle etti

Bağlan

Dijitalleşme
Çözüm odaklı ve Yenilikçi
İnsan ve teknoloji kombinasyonu

Endüstriyel Dünya

Değişim için istek
Sektörün Geleceği
Yıkıcı bir başlangıç yaklaşımı

Optimize etmek

B2B endüstrisi
fabrikalar alıcı ve satıcı olabilir
küresel erişim

Küresel Üretim

Tüm sektörler
Yeni ve yaklaşan hizmetler
Sanayi 5.0

Exapro'nun vizyonu

Exapro'da , Dünya genelinde ikinci el makine ticareti yapıyoruz. İkinci el makinelere tutkumuz tesadüfen gerçekleşmedi. 1990'lı yılların sonunda, piyasada önemli bir boşluğun olduğunu farkettik : eski ekipmanlar ile bunların potansiyel kullanımı arasındaki beklenen bağlantı tam olarak yerine getirilmiyordu ve bu bağlantı sadece bölgesel bazda gerçekleşiyordu. Üretim Dünyası, ikinci el makine ticareti için uygun online pazarlardan büyük ölçüde yararlanabilir.

Her endüstriyel makine doğru yerde

Vizyonumuz , alıcılara uygun fiyatlı kaliteli ikinci el makineler sunmak ve satıcılara makinelerinin hızlı satışı için güvenilir müşteriler bulmaktır. Çünkü biz, her makinenin , amacını yerine getirmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir satıcının ihtiyaç fazlası makinesi, bir müşterinin ikinci el endüstriyel makineyi daha düşük maliyete alması anlamına gelir.

Küresel olarak sindirilir ve kabul edilir

Bizim yaklaşımımız müşteri odaklıdır. Deneyimli Kilit Müşteri Yöneticilerinden oluşan uluslararası ekibimiz sayesinde, her türlü müşteriye destek sağlayabiliriz : Şahıs firmaları , büyük üretim tesisleri olan firmalara ve hatta makina tüccarlarına Küresel çapta ticaret yapmak bizim misyonumuzun bir parçasıdır. Çünkü bu, dünyanın farklı köşelerinden alıcı ve satıcıları birbirine bağlamanın en etkili yoludur.

Kişiselleştirilmiş destek ile dijital dünyanın tek başına sunmadığı ek avantajlar sunuyoruz

Küresel ticarette uzmanlaşmış uluslararası ve bir çok dilde hizmet veren bir takımız. Buna ek olarak, makineler için güçlü bir tutkumuz var ve bu sebepten dolayı sunduğumuz makinelerin teknik yönleriyle de makine seçiminize yardımcı oluyoruz. Teknisyen değiliz fakat makina konusunda uzman olan iki tarafı, yani alıcıları ve satıcıları , mesafe tanımaksızın birbirine bağlamak için buradayız.

En büyük değerimiz, ikinci el makina pazarında uzun süreden beri irtibatta olduğumuz güvenilir alıcılar ve satıcılardır. İş ilişkilerimize değer veriyoruz ve bu durum , müşterilerimizin bizimle işbirliğini sürdürmelerindeki ve Exapro platformu üzerinden devamlı olarak ticaret yapmasındaki ana sebeplerinden birini oluşturmaktadır.

Pazar yerini, açık arttırma dünyası ile birleştirin

Kullanılmış makine sektöründe iki farklı pazar yaklaşımı vardır:

1. Satıcının piyasa fiyatı olduğuna inandığı sınırlı sayıda makinelerin sunulduğu pazar yeri yaklaşımıdır. Zaman kriteri, fiyat müzakeresine kıyasla daha az önemlidir.
2. Makinelerin, sınırlı bir süre içerisinde ve mevcut talebi yansıtacak şekilde artan fiyatlarla sunulduğu endüstriyel açık arttırmalar

Exapro , ilk yaklaşıma açıkça hizmet ederken, ikinci yaklaşımı ise endüstriyel açık arttırmlar için en büyük çözüm olan Bidsuite aracılığıyla aktif ve belirli promosyonlar ile hizmet etmektedir.

Çok az sayıda makinanın hurdaya çıkarılması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden, hurdaya ayırma işlemini, iş modelimizden hariç tutuyoruz.

Exapro'nun misyonunu daha iyi yerine getirmek için gelecek

Exapro'nun, "" NEDEN "" sorusunun geniş anlamı ve kapsamı, küresel üretim dünyasını iyileştirmek için güçlü yanlarımızı en iyi şekilde kullanmak olduğunu açıkça belirtmektedir. Bu ; tüm web bilgimizi , küresel iş becerilerimizi ve geniş veritabanımızı gelecek yıllarda sanayi için yenilikçi yeni hizmetler geliştirmek amacıyla bir araya getirmek demektir.

Müşteri Yorumları

Takımımızı daha yakından tanıyın

Bugun 22 yetkilimiz Dünya genelinde ikinci el makine alıp satmak isteyen kişileri buluşturuyor.Exapro nun her temsilcisi Özel bir endüstriyel sektor ve cografik alandan sorumludur.

Exapronun temsilcileri her hafta 100 lerce teklif arasindan en ciddilerini seçip onları saticilara iletiyor

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO

Join Exapro's international team

Having years of experience on a global market, in Exapro we managed to keep our young spirit. We’re constantly looking for pro-active and motivated people who enjoy working in a friendly international environment.

Currently opened positions

V.I.E. 12mo+- German Business Development
Internship 6 months in 2021 - Quality
Internship 6 months in 2021 - German speaking position