Yanma odası ızgara Eratic Movilterm 3 Gcal/h

Üretici Eratic
Model Movilterm 3 Gcal/h
Yıl 2003
Makine lokasyonu İspanya ES
Kategori Endüstriyel kazanlar
Ürün ID P70614124

₺2.506.000,00

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı- büyük firmalar
Aktivite tarihi 2017
Online teklifler 3
Son aktivasyon 19 Ekim 2018

Detaylı bilgiler

Güç 3200 kW
-------------------
Aktif çalışma saati 0 saat
Fişe takılı çalışma saati 0 saat
Durumu yeni gibi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

biyokütle için yakıcı ızgara, 3 Gcal / h. o meyvelerini verdi bir proje olduğu için kamera yenidir.

Movilterm odası 3 Gcal / H
yanma odası ve ızgara Movilterm tasarlanmış ve Innergy tarafından üretilen olan haneler, yakıt geniş bir çalışma ve atık malzemeler ve daha çeşitli yanmasında olağanüstü etkinliği sağlamak için hazırlanmıştır. Movilterm kamera nihai montaj için müşteri listesini göndererek, atölyelerimizde tamamen üretilmektedir. Bu kendi ağırlığı için uygun bir bazdan daha fazla gerektirir ve hareketli ızgara ve otomatik kuru kül tahliyesi araçlara sahip değildir.
çeşitli yakıtların kullanımı için tasarlanmış makinesi vb: odun artıkları, ağaç kabuğu, talaş, talaş, tüm orman atık, budama atık, olan ve yanma cüruf üretmek de dahil olmak üzere herhangi bir ahşap atık, parçacık boyutlarına ve çeşitli nemlerde sağlanır.
kazan olarak, bunların çalışması bir hidrolik ünitesi tarafından gerçekleştirilen bir itici besleme sistemine sahip olacaktır. Bu sistem, bir konveyör kayışı yakıt alır ve ızgara içine beslenir. Autoloading eşit yanma ızgara genişliği boyunca dağıtılan ölçümlü gelir.
Yanma odası monoblok yapımına atölyelerinde tamamen yerleşik kendini taşıyan bir yapı tarafından oluşturulan ve harici metalik ve içine kaplandığı kendisi plakaları bulunan bölmenin elemanları. Yanma bölgesinde düzgün dış duvarlarından ayrılmış refrakter tuğla ve beton dilimleri, yüksek alümina özel yalıtım tuğla için kullanılan düşük yoğunluklu kabarık
Movilterm ızgara yanma odasına, bağımsız bir şekilde bağlanmıştır. Bizim ekipman ayrı ayrı ya da birlikte farklı yakıtlar yakmak için izin verir. ızgara ızgara destek döküm şekiller, krom döküm üretilen ve satır, bir sabit ve bir hareketli kalan dönüşümlü olarak monte edildiği bir güçlü metal çerçeve oluşmaktadır.
Hareket bunların kullanılan yakıt özelliklerine göre, bir hidrolik piston ile gerçekleştirilir ve, durdurma ızgara veya hareket yakılmadan. Izgara yapılan hareketlerin sayısı ayarlanabilir ve özelliklerini yakıt ayarlanır. Izgaranın hareket cüruf ve kül son tahliye için gıda, uygun bir şekilde, ızgaranın, tüm yüzey üzerinde yanma doğal ilerleme yakıt ilerler gerekli ısıtma gücü, bağlı olarak kontrol edilir. Otomatik Kül boşaltma yanma emisyonu daha iyi kontrol temin fırında bozuklukları azaltır.

Boca Özdevinimli - Yem itici
yanma bölgesine altında yüklü, kuru bileşik vasıtasıyla bir tahliye sistemi kül genellikle bütün ızgara yanma odası boyunca yerleştirilmiş bir kazıyıcı sürükle ve çıkarmak için bir solucan açılımı sistemin külleri.
kanatçık ile bir alıcı hazneye malzeme birikiminin bir alan ve bir otomatik itici: yanma odasına biyokütleler giriş itici üç elemandan oluşur otomatik bir besleyici vasıtasıyla gerçekleştirilir. biyokütle huniye nakil sistemi için yer çekimi ile boşaltılır. Bu kamera her zaman tam yükte çalışmasını sağlamak için bir çift denetleyici sistemi, dolum işleminin seviyesini birleştirir birikimi muhafaza geçer. Bu sistem, bir verici oluşur / kızılötesi almak ve elektrik kutusuna karşılık gelen manevra. Daha sonra, otomatik tahrikli bir itici yanma odası içine alınan bir hidrolik biyokütle getirmektedir.

aracılığıyla Kuru kül bertaraf
yanma bölgesine altında yüklü, kuru bileşik vasıtasıyla bir tahliye sistemi kül genellikle bütün ızgara yanma odası boyunca yerleştirilmiş bir kazıyıcı sürükle ve çıkarmak için bir solucan açılımı sistemin külleri.
kazıyıcı hareket için, çalışmasını düzenleyen bir hidrolik grubu ve zamanlama sağlanır.
motor, pompa, solenoid valf, emniyet valfi, filtre, basınç göstergesi, vs. de: harekete geçirmek ızgara bölme doğru çalışması için gerekli olan elemanları ile donatılmış olan bu hidrolik ünitesi, bir piston güçlü üstün dirence sahip bir engel olup olmadığını, Ekran piston nöbet kaçınarak döngüsü tersine, böylece hidrolik devre, pompa çıkışına monte edilmiş bir basınç ayarlanabilir bir ölçek ile donatılmıştır.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Paylaş

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English