Üretici Eko Milpap
Model HSAB 400
Yıl 2021
Makine lokasyonu Polonya PL
Kategori Balya presleri - Çöp kompaktörleri
Ürün ID P00819049

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı - küçük, orta ölçekli firmalar
Aktivite tarihi 2011
Online teklifler 1
Son aktivasyon 02 Temmuz 2021

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 470,0 × 135,0 × 213,0
Ağırlık 2500 kg
Aktif çalışma saati 0 saat
Fişe takılı çalışma saati 0 saat
Durumu yeni
Normlarda evet
Durumu üretimde

Açıklama

Sunulan ürünlerin yüksek kalitesi, güvenliği ve inovasyonu firmamızın öncelikleridir. Uzun yıllara dayanan tecrübe sayesinde tüm bu özellikleri bir araya getiren bir makine tasarladık. Atık azaltımının daha da hızlı olacağı en yeni HSAB400 balya makinesini sunmaktan gurur duyuyoruz. Polonya üretimi, makinenin yıllarca dayanıklılığını ve dayanıklılığını garanti eder.

GÜVENİLİRLİK:
HSAB400 balya makinesini piyasada bulunan güvenilir bileşenlerle donattık, kablolamadan hidroliğe kadar en yüksek kalite ve güvenilirliği seçtik:
- Siemens motoru, bağımsız testlerle Avrupa verimliliğinin en önünde yer alan, kendini kanıtlamış ve güvenilir bir tasarımdır.
- hidrolik Ponar Wadowice, Polonya'nın en büyük güç hidrolik sistemleri üreticisidir. Şirketin ürünleri sadece Polonya'da değil, çok sayıda memnun müşteri buldukları dünyada da beğeni topluyor. Sektördeki 50 yılı aşkın deneyim, pazar lideri olmalarını sağladı.
- Balya makinesinin tasarımı, mühendislerimizin benzer cihazlarla çalışma konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerinden doğmuştur, böylece cihaz sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda mümkün olan en yüksek seviyede operatör güvenliği sağlar.
- Yapının sağlamlığı her ayrıntısına kadar rafine edildi, cihazın gücünü artırmak için öncelik sağlamlığı sağlamaktı.

İŞLEVSELLİK
- kontrol panelinin ana cihazdan ayrılması, makineyi herhangi bir yerde kurmanıza olanak sağlar. Bu, operatörün cihazdan güvenli bir mesafede çalışmasına ve preslenmiş malzemenin yüklenmesini kolaylaştırmak için ek makineler bağlamasına olanak tanır.
- kontrolör, balya aşırı doldurulmadan önce sizi uyarır ve bu, makineden çıkan küpün varsayılan boyutunu elde etmek için optimum miktarda malzeme yüklemenize olanak tanır.
- Balya atma noktasında metal blokerlerin kullanılmasıyla cihazda sıfıra kalan preslenmemiş malzeme sorunu çözüldü. Bu, kolaylık ve büyük bir zaman tasarrufu sağlar.
- makinenin bakımını kolaylaştırmak için, makinenin içine daha iyi erişim sağlayan ek inceleme kapıları kullanılır.

GÜVENLİK
- Balya makinesine, balya çıkarma sırasında kapıyı açmak için özel bir sistem getirilmiştir. Kilitleri yalnızca operatör iki eliyle iki ayrı düğmeye bastığında açılabilir. Bu sayede kullanıcı, balya fırlatma işleminden kaynaklanan tehditlere doğrudan maruz kalmaz.
-Makinenin balyalama işleminin hangi aşamasında olursa olsun, her zaman operatörün ulaşabileceği bir şekilde monte edilmiş, kolay erişilebilen yerlere üç emniyet şalterinin yerleştirilmesi, şalter operatöre hala çok yakındır .
- kontrol kapısı, açıldığında makineyi hareketsiz hale getirecek bir sensörle sabitlenir.

YENİLİK
- Beklentileri karşılayarak, sıfırdan yeni bir dokunmatik ekran tasarladık, bunun en büyük avantajı, operatörün çalışmasını kolaylaştıracak ve cihazı kendi kendine göre özgürce yapılandırmasına olanak tanıyacak kontrol programının herhangi bir konfigürasyon olasılığıdır. tercihler ve rahatlık.
- Balya boyutunu ve baskı plakasının başlangıç ​​konumunu gösteren sensörler yerine, küp boyutunun kesin olarak belirlenmesini sağlayacak olan pres plakasının konumunu tam olarak belirleyen mesafeyi ölçmek için modern bir ultrasonik sensör kullanıldı.

TASARRUF
- preslenmiş malzemenin sıkıştırılmasını kontrol etmek için özel bir program, eylemsizliğini% 90'a düşürmeyi sağlar.
- Kısaltılmış aktüatör stroku sayesinde, boşta çalışma süresi (malzemesiz çalışma döngüsü) 85 saniyeden 55 saniyeye düşürüldü.

KİŞİSELLEŞTİRME
- Sektörde geçen uzun yıllar boyunca ve kapsamlı bir pazar araştırmasının ardından, en verimli balya boyut ayarının 80-105 cm olduğunu tespit ettik.

KDV faturası düzenliyorum.
Finansmana yardımcı oluyoruz.

Teknik özellikler:
Modeli: HSAB 4000
Üretici: EKO MiLPAP
Motor Gücü: 7,5 kW
Üretim ülkesi: Polonya
Güç kaynağı: 400V
Pres boyutları: 135 x 213 x 470 cm
Şarj deliği boyutları: 68 x 98 cm
Balya boyutları: 76 x 92 x 80-105 (ayarlanabilir uzunluk) cm
Balya ağırlığı: 400 kg'a kadar (malzemeye bağlı olarak)
Basınç: 40 ton
Çevrim Süresi: 55 saniye
Kapasite: Saatte 3-4 küp (malzemeye bağlı olarak)
Ağırlık: yaklaşık 2,5 ton
Polonya malı

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English