Çeşitli farmasötik makinalar B.BRAUN BIOTECH 300 LT En çok satan

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 846
Son aktivasyon 26 Ocak 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 2400,0 × 1800,0 × 3150,0
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu görülebilir

Açıklama

TANIM:
Bbi-biotech markası, yenilikçi fermenterler ve biyoreaktörler ile iyi bilinen bir eş anlamlıdır. Bbi-biotech GmbH, biyoteknoloji, ilaç, kozmetik ve gıda endüstrilerindeki tüm proses uygulamaları için ekipman ve hizmetler sunmaktadır. Bbi-biotech, standart biyoreaktörler ve üçüncü taraf tedarikçilerden tek kullanımlık sistemler için kendi sistemini geliştirmiştir. Onlarca yıllık uygulama deneyimi ile en son teknolojilerin ortak kombinasyonu sayesinde tüm farklı hücre ve mikroorganizma türleri için modüler bir yetiştirme sistemi geliştirmeyi başardılar.

KULLANIM SEKTÖRLERİ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyet, tıbbi cihazlar.

ANA ÖZELLİKLER:
Pilot fermenterler, bilimsel araştırmalar veya küçük biyoteknoloji üretim tesisleri için mikrobiyolojik kültürlerle çalışmanın yanı sıra genişletme teknolojisi için güvenilir bir çözümdür. Standart “kullanıma hazır” çözümler, mikrobiyal kültür uygulamalarıyla rahat çalışma için gerekli tüm bileşenleri içerir. Fermentörü bağladıktan sonra herhangi bir aksesuar satın almanıza gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz, ayrıca pilot ölçekli fermentörler tamamen aseptik bir tasarıma sahiptir ve kolayca valide edilebilir. Kolaylık sağlamak için, gerekli tüm borular açık, hareketli paslanmaz çelik bir çerçeve üzerine kurulur, bu yapıda yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur ve fermentörün bakımı için erişimi kolaylaştırır. İşlem görmüş malzemelerle temas eden tüm yüzeyler, etkili CIP'ye (yerinde temizlik) izin vermek için 0,8 μm yüzey kaplamalı AISI 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu modelimizde 20 Lt ceketli 300 Lt tank, izin verilen 3 bar çalışma basıncı ve 150 °C'ye kadar çıkabilme özelliği bulunmaktadır.

İnşa Eden: B.Braun Biotech International
Yapım yılı: 1993

TEKNİK VERİ
Boyutlar (UxGxY) mm 2400x1800x3150
Boyutlar Elektrik Panosu (UxGxY) mm 850x650x2200

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English