Pro X100 DMP 3D yazıcılar 3D Systems (CMBGRUPDENTAL)

Üretici 3D Systems
Model Pro X100 DMP
Yıl 2015
Makine lokasyonu Türkiye TR
Kategori Diğerleri
Ürün ID P01212002

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında

Müşteri türü Kullanıcı - küçük, orta ölçekli firmalar
Aktivite tarihi 2020
Online teklifler 1
Son aktivasyon 26 Aralık 2020

Detaylı bilgiler

-------------------
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik 770,0 × 1200,0 × 195,0
Ağırlık 1000 kg
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu mükemmel
Normlarda ---------
Durumu hala çalışmakta

Açıklama

ProX 100 Dental: 3D ÜRETİM YAZICI (CMBGRUPDENTAL)

ProX 100 diş sistemi, doğrudan diş laboratuvarlarında kullanılabilen metal tozların doğrudan lazer sinterlemesini (DMS) kullanan hızlı bir protez üretim çözümüdür.

AVANTAJLARI
- Minimum malzeme israfı.
- Genellikle geleneksel yöntemlerle üretilmeyen parçaları üretebilme.
- Hızlı üretim süreleri.
- Çok yoğun ve gözeneksiz parçalar.
- İlk üretim sırasında bile sürekli yüksek hassasiyetli parçalar.

3D SYSTEMS, lazer sinterleme işlemlerinin güvenilirliği ve tekrarlanabilirliği ile tanınmaktadır. ProX ekipman yelpazesi, doğrudan metal sinterleme (DMS) veya 3D metal baskı üzerine 10 yıllık araştırma ve geliştirmenin sonucudur. ProX 100 dental sistem, 100 mm x 100 mm x 80 mm baskı hacmi ile en küçük ProX 3D metal baskı sistemidir.

ProX 100 Dental System, DMS teknolojisini kullanarak hızlı bir şekilde küçük, yüksek kaliteli, karmaşık diş protezleri yapmak isteyen kişiler için başlangıç noktası olarak tasarlanmıştır. Malzemelerin yüklenmesi manuel olarak ve isteğe bağlı harici bir geri dönüşüm istasyonu, güvenle taşınabilen malzemelerle yapılır. Sistem diş hekimliğinde kullanım için NI içermeyen CoCr sertifikalı malzemeler kullanır.

Pek çok endüstriyel sektör halihazırda 3D doğrudan metal baskıyı kullanıyor: ısmarlama diş protezleri, ortopedik implantlar, pnömatik kalıplar, havacılık parçaları vb. Ayrıca, bu sistemler, uyumlu takımların, gofretlerin, üflemeli kalıp üretiminin doğrudan oluşturulması için akıllıca kullanılmaktadır.

Tüm DMS 3D SYSTEMS yazıcıları, EN ISO 2768 (ince) makine toleranslarıyla uyumlu doğruluk ve 3 eksenin her biri için yaklaşık 20 mikron tekrarlanabilirlik sunar. 3D SİSTEMLER Doğrudan Metal Yazıcılar, 6 ila 9 mikron tanecik boyutuna sahip ince tozlardan katı metal ve seramik yoğunluklu parçalar üretir. Malzemeler arasında paslanmaz çelik, sertleştirilmiş çelik, süper alaşımlar, demir dışı alaşımlar, değerli metaller ve alüminyum bulunur. Yüksek hassasiyet, son işlem, güvenilirlik ve tekrarlanabilirlik ile bu olağanüstü çıktı kalitesi ve 15'ten fazla malzeme seçeneği, bu birinci sınıf makineleri üreticiler için oldukça çekici kılmaktadır.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English