Çeşitli farmasötik makinalar En çok satan

Üretici -
Model -
Yıl
Makine lokasyonu İtalya IT
Kategori Cesitli ilaç / kimyasal makine
Ürün ID P81120105

Fiyat sorgulamada

Satıcıyla irtibata geç

Satış için benzer makinalarınız var mı ?

Ücretsiz yayınlayalım

Satışa başlayınız

Bu satıcı hakkında En çok satan

Müşteri türü Makine satıcısı
Aktivite tarihi 2009
Online teklifler 895
Son aktivasyon 17 Mayıs 2022

Detaylı bilgiler

-------------------
Aktif çalışma saati
Fişe takılı çalışma saati
Durumu iyi
Normlarda ---------
Durumu

Açıklama

MAKİNA TÜRÜ:
Bir üretim prosesi sırasında reddedilen tüm blister ambalajlar, değerli farmasötik ürünler içerir. Bu son derece hassas ürünler mevcut parti paketleme döngüsüne derhal iade edilmezse, önemli kayıplar meydana gelecektir. Bu durumlarda deblistering makineleri ürünlerinizi kurtarmak için başarıyla kullanılır.

İSTİHDAM SEKTÖRÜ:
İlaç, kimya, kozmetik, gıda, diyetetik, tıbbi cihazlar.

ÖZELLİKLERİ ':
Aşağıdaki durumlarda bir ped geri kazanım makinesine ihtiyaç duyulabilir: düzensiz doldurma, okunaksız veya yanlış parti numaraları, hatalı delikler, kabarık boyutlarda varyasyonlar, ürün kırılması, yanlış baskı, kötü kabarma, geri dönüş toplama vb. Bu malzemelerin iyi bir şekilde geri kazanılması, kabarcık hatlarının verimliliğini arttırır. Bu makinelerin kullanımı, kalifiye personelin daha üretken faaliyetlere tahsis edilmesine izin verir, pahalı ürünlerin geri kazanılmasını sağlar ve bertaraf maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Kurtarma ürünleri ve boş blisterler ayrı kaplara düşer. Ürünle temas eden tüm parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Makine temizlemesi kolaydır. Geri kazanım ürünleriyle el teması yoktur ve alüminyum kalıntısı yoktur. Makine, kolay, güvenilir ve hassas blister kurtarmayı garanti eder.

Bu açıklamalar otomatik olarak çevrilmiştir lütfen dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Bu sınıflandırılmış reklamın bilgileri yalnızca gösterge niteliğindedir. Exapro, satın almadan önce satıcıyla ayrıntıları kontrol etmenizi önerir.

Exapro nasıl çalışıyor ?

Exapro'nun kullanımı çok kolay. Nasıl çalıştığını buradan görebilirsiniz

Benzer makina seçeneklerini buradan bulabilirsiniz

Satıcıyla irtibata geç

Bu sayfaya şu dilde de erişebilirsiniz : İngilizce
This page also exists in English